lab501 forum  

Go Back   lab501 forum > matose
Connect with Facebook


Conversation Between matose and MIss1Le
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
  1. MIss1Le
    03-04-2011 14:57
    MIss1Le
    Ca sa fiu scurt si la obiect. Pentru tine asta e painea , te inteleg , cel mai bun dintre cei mai buni , dar pentru un user care isi permite un pC odata la 5 ani , sa il imbunatateasca si sa ma trezesc ca se arde cand deschid pc ul dimineata. Nu numai prietenii mei (Ducu si Alex) au patit asta, multi useri au patit-o. E buna platforma doar pentru voi testerii. Mie unu daca mi se arde, ma consider ghinionist. Dar ma uit pe forumuri si vad ca din ce in ce mai multe se ard, si nu pentru OC. LE tin stock.
    Stiu ca tu esti priceput la asa ceva. Stiu ca ce spusesi mai devreme pe forum este adevarat ca se ard din vina noastra (ca facem OC) dar la cei care le tin default? Pentru ce-mi iau procesor cu K in coada , sa il tin default. Din pura curiozitate am intrebat pe cineva care lucreaza undeva la garantii si mi-a spus ca nu a vazut in viata lui atat de multe placi de baza stricate la Intel de 4 ani de cand lucreaza acolo.
  2. MIss1Le
    24-11-2009 15:04
    MIss1Le
    Salut, ai idee cum as putea face sa instalez si eu doua gamepaduri logitech , ca nu merg decat ori unu ori celalat depinde de selectia din profil
 
Forum Stats
Members: 9,573
Threads: 27,899
Posts: 782,716
Total Online: 2277

Newest Member: miyeyi1060

Latest Threads
- by Kspic
- by Gotul
- by matose
- by Monstru
- by LAB501

Advertisement

Partner Links



All times are GMT +3. The time now is 11:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.