View Single Post
Old 13-01-2017, 11:42   #12
kretzu77
Ancient friend
 
kretzu77's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: după colţ, vis a vis de clădirea aia din faţă
Posts: 22,609
Mentioned: 736 Post(s)

PC-ul meu



Default

Quote:
Originally Posted by adrian3 View Post
@Monstru, apreciez ce faceti voi, dar am o sugestie: userii care nu sunt activi pe forum, sau care si-au creat conturi doar pentru a participa la concursuri nu ar trebui sa fie eligibil pentru castigarea premiilor la concursurile organizate pe site sau forum. Asta pe langa faptul ca mi se pare lipsa totala de fair play sa-ti inscrii prietena, mama, sora, fratele si tot neamul, mai ales cand ei nu au activitate pe forum.
Ce treaba are site-ul cu forumul. Eu am citit site-ul o groaza inainte de a face cont pe forum.

Poate unul si-a facut cont pe forum doar ca sa citeasca.
Si poate citeste pe site-ul lab501 mai mult decat unul care ale 25k posturi pe forum.

Exista concursuri organizate exclusiv pentru forumisti, stai linistit. Cu premii chiar faine. Si crede-ma, ca nu participa neica nimeni din aia cu 3 posturi (neica nimeni strict dpdv al postarilor pe forum, ca sa fim intelesi, ca poate ei sunt oameni de toata isprava).
__________________
Ne nastem pe rand si murim pe sarite.
Sa-ti dea iubita papucii spunand ca puteti ramane prieteni e ca si cum ti-ar muri cainele si maica-ta iti spune ca poti sa-l pastrezi.
kretzu77 is offline   Reply With Quote