Thread: Bine ati venit
View Single Post
Old 26-07-2009, 12:24   #10
Lambda_Dryver
Senior Member
 
Lambda_Dryver's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Bucuresti
Posts: 776
Mentioned: 0 Post(s)

PC-ul meu

Send a message via Yahoo to Lambda_Dryver
Default

Salutari. Ma numesc Matei, si poate cativa ma cunosc dupa nick, si anume Lambda_Dryver. Am activat, si inca sunt activ pe cateva din forumurile de IT de pe la noi, inclusiv pe Crazy sau pe mygarage (cu cel din urma avand niste probleme cu asa-zisa "lege"). Lasand acestea la o parte, nu sunt un poster 100% activ, ci prefer sa urmaresc threadurile pe care le consider interesante si sa postez numai atunci cand am o contributie de adus.

In alt ordine de idei...Dupa cum poate unii stiti, actualul pc pe care il detin este unul din visele mele implinite. Pana acum 4 luni, scriam de pe un P4 1.6GHz cu 512 RAM si placa video 256, dar acum s-a schimbat substantial situatia, si ccu toate ca ma descurc binisor, foarte probabil tot o sa necesit anumite sfaturi, si le multumesc anticipat celor care ma vor ajuta, sau care m-au ajutat deja!

In legatura cu forumul...Este un motiv de bucurie sa vad ca mai sunt si altii care apreciaza un forum de IT, care sa ramana de IT. Din pacate este o tendinta a noastra, a romanilor de a transforma forumurile de specialitate, in nimicc mai mult decat zone de off-topic. Sper ca acest lucru sa nu se petreaca si in cazul acestuia. Va urez mult noroc, celor din echipa de Admini (n-am vazut vreun Mod pana acum) si ma bucur ca inca mai exista persoana care isi dau silita!

Spre final, ce pot sa spun, decat C'ya Around!

Numai bine!
LD.
Lambda_Dryver is offline   Reply With Quote