View Single Post
Old 13-09-2017, 19:34   #554
SHELLman_baz
Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 70
Mentioned: 0 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by Selky View Post
Nici acum nu au trimis produsul. Produs aflat "in stoc", nu "in stoc furizor"

LE: au mai trecut 2 zile si inca nu au trimis-o. Ba chiar i-am si sunat ieri, operatoru' a zis ca verifica ce s-a intamplat si ma suna. N-a facut-o :|
Asa am patit si eu...dau comanda pt o placa de baza pe 31.08 cu plata online, placa fiind in stoc furnizor, estimare livrare 9-11.09
- pe 4 primesc mesaj de la emag ca s-au pus in miscare (marsarier)
- intre timp plata s-a procesat dar pana pe 9 septembrie nu s-a miscat nimic in contul client (placa in stoc furnizor) am mai avut aceeasi problema cu o comanda anterioara si s-a rezolvat fara sa sun...proasta miscare
- pe 9 si 10 sept au avut nu stiu ce f@@k happy reduceri plm, placa apare in stoc magazin...m-am mai calmat si ma vedeam cum montam procul de la iubitel...nici o miscare la livrare produs.
- luni pe 11, ultima zi de livrare, ii sun...raspunde o domnita si imi spune ca placa e in stoc furnizor...mi-a cazut fata...ii explic ca a fost in stoc magazin pe perioada reducerilor la care ea : probabil s-a vandut la un alt client...pai cum mm o vinzi altuia daca eu o platisem cu o saptamana inainte si de aici scandal
prin urmare EMAG SUCKS BALLS !!! la fel si VEXIO de la care am comandat o memorie ram care a avut aceeasi poveste ca cea de la emag si de la care inca astept sa imi returneze banii, comanda fiind anulata.
facut comanda la pcgarage, alta viata, transparenta totala...sper sa nu fiu dezamagit si de ei.
__________________
intelligence runs after me but i'm faster
SHELLman_baz is offline   Reply With Quote