View Single Post
Old 11-06-2018, 14:39   #167
danutzz2298
Member

Mentioned: 0 Post(s)

Golania mana n mana cu hotia, problema e ca ANPC nu se autosesiseaza cu chestii mari de furt, gen reclamele false, ia intrati pe orice shop mare la placi video de ex, si e imposibil sa nu dati de una redusa de la 5000 ron(misto) la 3500ron etc, cand ea costa 3200 ron, zic cu aproximatie, comparati cu price.ro, daca nu apare acolo sigur pe Emag etc.

Nu cred ca am voie sa postez linkuri, se considera reclama si pot lua ban, veteranii sa confirme daca e sau nu ok, de ex primul link placa din shop x pref fals, link 2 - placa price.ro pret real.

In IT se invart zeci poate sute de mil de E, doar nu credeti ca-s toti curati ca argintul, nu ?

Daca intru si la alte gen tv 4-8k e jale, eu ma uit mai mult la ce sunt interesat. Printre ele sunt si adevarate reduceri, dar 1 la 10 cred.

Ala de o zis latra ca poate stia ca nai dovezi de nici un fel, asa au facut si cu mine unii timp de 1luna, dupa m-a sunat sefu lor si in max 2h am avut actul, se vedea oricum ca i facut in repezeala, dar suma era mica gen 110 ron, mai mult ca principiu i-am ''raportat''.

Last edited by danutzz2298; 11-06-2018 at 14:46.
danutzz2298 is offline   Reply With Quote