View Single Post
Old 04-10-2017, 12:16   #1272
DjLeco
Senior Member

DjLeco's Avatar

Mentioned: 141 Post(s)

PC-ul meu

Man, moderez 3 forumuri dintre care unul de afara si unul in care sint supermoderator.

Este vorba de un forum audio pro de la noi.

Niciodata nu am dat ban, desi am avut ocazia binemeritata de cel putin 2 ori.

Insa am preferat sa-i impac pe cei 2 "interlocutori" si chiar am reusit.

Nu pun link aici decit cu permisiunea staff, dar ar trebui sa va vedeti cum merge acel forum (ca organizare), in special sectiunea de pubicitate a lui, flawless, fara jigniri, fara interventii aiurea, totul curat si frumos.

Vei ramine masca daca il vei vizita.
Intotdeauna am apreciat sinceritatea si fair-play-ul, si am fost echidistant in decizia luata, chiar daca unul dintre protagonisti imi era prieten mai apropiat.

Prin asta mi-am cistigat respectul tuturor colegilor de pe acel forum si macar din respect pentru mine, nu exista certuri sau mizeriile care sint la noi pe aria de pubicitate sau pe topicuri (unele).

Nu zic ca este un forum perfect, asa ceva nu cred ca exista, dar macar sper ca intr-o buna zi va tinde spre perfect.

Bine sint si un om ingaduitor si destul de rabdator, iar cind am moderat un topic, am scris pe el de ce am intervenit, sa stie toti ce-l viziteaza care a fost neregula/imbunatatirea/lipsurile acelui topic, ca sa fie OK 100%.

Si sa stii ca oamenii s-au conformat, regulile fiind extrem de simple.
GAMING gearô i9-9900K/5100MHz/1,330V||MoRa 360 & LECO custom loop watercooling GPU+CPU||Nvidia GTX Titan Xp & Nvidia 3D Vision 2||Asrock Z390 Taichi Ultimate||2x8 Gb [email protected] CL15-1,365V||Samsung NVMe 1TB+512GB + 2x2TB RAID 1 Samsung S-Ata SSD||Seasonic Gold 850W||Asus ROG Swift PG27VQ 3D LED 144Hz||NZXT 440 case, Win 10 Pro.

Last edited by DjLeco; 04-10-2017 at 12:20.
DjLeco is offline   Reply With Quote