Thread: Probleme
View Single Post
Old 22-03-2013, 14:31   #26
d4m4g3
Senior Member

d4m4g3's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)

PC-ul meu

Pai da, dar sunt problemele lor, a fiecaruia in parte vizavi de situatiile aratate de tine pe PcG. Iar ce te apuci tu sa cauti acum e complet irelevant, doar doar sa cauti nod in papura, ca sa nu mai zic ca in situatia aia era totul diferit.

Ce l-a apucat pe el acum am zis mai sus, e suparat ca nu-l las sa jigneasca si sa faca reclama pe alt forum, asadar mi-a dat aici un mesaj privat ca sa se relaxeze. Adica ca si urmare a actiunilor perfect normale de moderare de acolo, el continua cu prostiile si aduce problema pe forumul asta.

Ca sa nu mai facem atat offtopic, problema (adica PMul lui) a fost pe forumul asta, aici am sesizat-o. Simplu. Si nu cred ca mai are sens sa continuam.
Ce e in afara nu conteaza, asa cum a spus si Monstru intr-un mesaj de pe pagina anterioara. Cand se ajunge la asa ceva e deja trecut de orice limita.
CPU: Intel i5 2500K / Titan Fenrir Evo MOBO: AsRock Z68 Pro3 RAM: 8GB Corsair XMS3 1600MHz GPU: Gigabyte GTX460OC 1GB SSD: Samsung 840 EVO HDD: Seagate ES.2 500GB / Samsung F3 1TB HD103SJ ODD:Optiarc 7260S PSU:Antec TruePower 650W Case:Antec Twelve Hundred. LG IPS234V. Xonar DG / Logitech Z2300 / Sennheiser HD203.
Voucher PC Garage: UIU8OTX6.
d4m4g3 is offline