View Single Post
Old 20-05-2013, 14:50   #26
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,794
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Quote:
Originally Posted by kretzu77 View Post
As vota Da cu 5 maini, dar topicul asta mi se pare unul periculos, care poate crea precedent.
Adica Polterica sta cu inima cat un purice sa nu-i deschid un astfel de topic ca s-a luat de fi-miu de 1.5ani si a zis ca-mi rupe o mana.

Nu-i corect ca si alti utilizatori sa posteze cu frica, nu?

E un forum liber, ce pielea mea.

PS: astept ca @x3ckid sa deschida topicul "agarici cu pedale - la vot cu bani permanenti p@la, care este, pe system b$$s"
Yeah, dupa am realizat si eu asta si sper sa nu se intample asa ceva, nu e nimeni pe aici care sa se comporte la fel ca x3ckid, daca erau doar 5-10 useri nervosi pe el era oke dar intrece masura din ce in ce mai mult cu fiecare ban si comenteaza chiar si la staff fara nici o jena, poate nu e nevoie neaparat de perma ban dar macar sa se dea un ban din ce in ce mai lung/dublu daca e vorba de acelasi user, gen prima data 1 saptamana, a doua 2, a treia 4 saptamani etc si asa poate se linisteste daca are ceva in cap, daca nu o sa-si faca alt user si o sa fie usor de depistat dupa amprenta scrisului/gandire.

PS: sunt sigur ca asta o sa faca primul lucru cand revine, life is life ... ta na na nanaa.... mai iau si eu o pauza, ata ete... ta na na nana.

Last edited by agarici cu pedale; 20-05-2013 at 15:02.
agarici cu pedale is offline