Thread: Probleme
View Single Post
Old 22-03-2013, 12:59   #21
d4m4g3
Senior Member
 
d4m4g3's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Bucureşti
Posts: 343
Mentioned: 0 Post(s)

PC-ul meu

Default

Dupa cum spunea si DeDeRa, i s-a urcat la cap de pe alt forum si aici stia ca nu are probleme asadar si-a exprimat frustrarile. Nu vad de ce a facut asta aici, in loc sa o faca acolo unde avea probleme, dar cauta si el variante.

Eu doar am intrat pe forumul asta azi si am vazut mesajul, l-am raportat - NU a intrat Monstru cum se credea, asadar nu e nicio problema cu "spatiul personal". Si nici nu mi se pare vreo problema sa raportezi astfel de persoane care au comportament ca cel de mai sus.

Nici n-am raspuns la mesaj ca nu intru in jocurile copiilor sa stau sa ma injur ca la usa cortului pe internet, de parca ar fi asta vreo rezolvare. Nu ar arata decat lipsa de inteligenta, ca sa o spun pe sleau.

Se pare ca si aici continua cu apelative si recunostea cu seninatate cele facute.
Mai multe n-am de spus, n-am astfel de placeri de a imi petrece timpul pe forumuri injurand si apoi zambind pe motiv ca e "amuzant".

Voiam doar sa se aiba in vedere sau sa se faca ceva in privinta lui.
Si s-a facut. Multumesc!
__________________
CPU: Intel i5 2500K / Titan Fenrir Evo MOBO: AsRock Z68 Pro3 RAM: 8GB Corsair XMS3 1600MHz GPU: Gigabyte GTX460OC 1GB SSD: Samsung 840 EVO HDD: Seagate ES.2 500GB / Samsung F3 1TB HD103SJ ODD:Optiarc 7260S PSU:Antec TruePower 650W Case:Antec Twelve Hundred. LG IPS234V. Xonar DG / Logitech Z2300 / Sennheiser HD203.
Voucher PC Garage: UIU8OTX6.
d4m4g3 is offline