View Single Post
Old 01-11-2017, 01:44   #4
Monstru
Administrator
 
Monstru's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 21,135
Mentioned: 770 Post(s)


Send a message via Yahoo to Monstru
Default

Concurs in toata regula era atunci, in 2009, 2010, etc... Oameni pasionati, multi dintre ei monstri sacrii ai domeniului, care se infruntau pe viata si pe moarte in spiritul colegialitatii.

Si cred ca si noi, "capitanii" si voi, membrii echipei care au pus osul la treaba sau i-au sustinut pe ceilalti, am aratat atunci de ce suntem in stare si ce inseamna Romania in acest domeniu.

Da, mi se pare normal sa participi din pasiune, in fond e ceea ce ii place unui overclocker sa faca. Totusi, sunt doua probleme - una la mana avem concurs de oc pe forum si cred ca au fost ok premiile... si nu am vazut prea multi pasionati.

Iar in al doilea rand, mie nu mi se pare normal sa vad Romania pe locul 17 si mai ales nu mi se pare normal ca diversi babuini paraleli cu subiectul sa "ne reprezinte". Ma refer la genul de babuin care isi raporteaa conationalii ca sa ii pice si lui un premiu amarat.

Asta e parerea mea, daca aveti alta parere nu este interzis sa o exprimati. Doar ca eu unul asta simt in legatura cu concursul asta, iar cu HWBot in general nici nu vreau sa incep...

Daca as vedea echipa LAB501 la treaba full power, chiar si fara noi, ar fi altceva... asa un locul 4-5 ar insemna ceva frumos... muncit...etc
__________________
Suma prostiei ramane constanta. Doar prostii se schimba...
Monstru is offline   Reply With Quote