View Single Post
Old 12-10-2010, 12:23   #1
icsu
Ancient friend
 
icsu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,489
Mentioned: 14 Post(s)

PC-ul meu

Send a message via Skype™ to icsu
Default Emag m-a dezamagit

EMAG m-a dezamagit a 7-a oara ma.. a 7-a oara. Am 7 comenzi anulate si 2 efectuate si pt una din cele 2 efectuate (un nenorocit de rucsac) scria in stoc la distribuitor si am asteptat 5 zile. Acum pt un nenorocit de ap foto care se gaseste in tot bucurestiul, ieri am dat comanda, a trebuit ei ca astazi sa-l rezerve pe cel din show-room-ul cluj.. ca deh la bucuresti astea sunt naspa.. il aduc din cluj.. maine.. poimaine.. cred ca imi ajunge luni marti prin decembrie. Am dat mail sa intreb de ce din show-room, a fost expus, e nou, e sigilat?
Inteleg 2-3 zile pentru livrare, chiar inteleg dar daca el abia l-a rezervat si maine pleaca din cluj eu cand il primesc? La primavara? Au la SKIN, au la F64.. au si la altii, prost eu ca l-am ascultat pe sefu.. a zis el: incearca la emag. Chiar ca numai comand la ei never ever. Livreaza un cantar intr-o singura zi dar nu sunt in stare sa vanda un nenorocit de ap foto. Sunt prea ocupati pentru curul meu, las ca livreaza garage-ul si intr-o zi sau cel mult a 2-a zi. EMAG SUCKS
SPER sa se inteleaga odata pentru totdeauna: TIMPUL COSTA BANI

Last edited by icsu; 12-10-2010 at 13:08.
icsu is offline   Reply With Quote