View Single Post
Old 06-09-2019, 00:34   #37771
Boggy
Ancient friend

Boggy's Avatar

Mentioned: 730 Post(s)

PC-ul meu

Multumita informatiilor voastre de-aici despre AutoHut am fost si eu la ei de curiozitate pentru o chestie minora(scartie o roata la plecarea de pe loc, viteze mici). Mai ales ca-s foarte aproape de mine, si eram curios cum sunt. Baietii au fost mai mult decat ok, si chiar daca aveam programare pe rampa pentru verificare mecanica convenita la 60Ron, dupa ce-au verificat-o si au zis ca 99% e de la placute, cand au dat-o jos si i-am intrebat de plata mi-au spus ca nu trebuie sa platesc nimic ca n-au gasit nimic in neregula. A fost surprinzator, asa ca l-am cinstit cu cea mai mare placere pe mecanicul care s-a uitat la ea.

Par niste oameni super, curati, profi. O sa-mi mai fac drum pe la ei. Am uitat sa-i intreb daca au si electrician, sa rezolv geamurile spate care nu mai functioneaza niciunul.

P.S. Pe discul dreapta spate am o zgarietura cam adanca pe partea interioara, probabil are placuta ceva in ea in zona aia, si de-aia scartaie dupa ce se incalzeste, cand plec de pe loc. Imi ziceau ei ca ATE sunt cam tari si de-aia scartaie, si ca ei in general recomanda TRW ca-s mai moi un pic.

Cred ca la urmatorul schimb de placute incerc sa pun TRW pe PowerDisc-uri, sunt curios cum se comporta.