lab501 forum  

Go Back   lab501 forum > IT&C - best of the rest > Software
Connect with Facebook


Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 03-10-2017, 20:37   #1401
kretzu77
Ancient friend
 
kretzu77's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: după colţ, vis a vis de clădirea aia din faţă
Posts: 22,609
Mentioned: 736 Post(s)

PC-ul meu



Default

@DjLeco, man, ai mult timp liber de stai sa dau atatea quote-uri si sa scrii pomelnice de posturi.
Tu chiar crezi ca a citit careva postul tau kilometric pana la sfarsit?
__________________
Ne nastem pe rand si murim pe sarite.
Sa-ti dea iubita papucii spunand ca puteti ramane prieteni e ca si cum ti-ar muri cainele si maica-ta iti spune ca poti sa-l pastrezi.
kretzu77 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2017, 20:41   #1402
DjLeco
Senior Member
 
DjLeco's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: On EARTH...
Posts: 4,945
Mentioned: 182 Post(s)

PC-ul meu

Default

Cine vrea sa vada realitatea actuala a forumului, citeste, cine nu, merge mai departe.

Sint 101% sigur ca TU ai citit tot.

Astept sa o citeasca si Matei si/sau Tudor.

Poate cu ocazia asta, pentru ca NU SE MAI POATE cu cei 5 magnifici ai forumului, regulamentul de la aria de publicitate (nu eu am deviat discutia aici ci voi sau unul dintre voi), va fi pus in stricta aplicare, si fiecare sa-si primeasca ce merita.

Quote:
Originally Posted by Zyklon5
New rules:




3. Thread crapping-ul pe publicitate este sanctionat cu 1 prim avertisment, la a doua abatere ban.
__________________
GAMING gear™ i9-9900K/5000MHz/1,33V||MoRa 360 & LECO custom loop watercooling GPU+CPU||Aorus RTX2080Ti Extreme WB & Nvidia 3D Vision 2||Asrock Z390 Taichi Ultimate||2x8Gb G-Skill@3600MHz CL15-1,365V||Samsung NVMe 2TB+1TB+512GB SSD's||EVGA Gold 1300W||Asus ROG Swift PG27VQ 3D LED 144Hz||NZXT 440 case Win 10 PRO.

Last edited by DjLeco; 03-10-2017 at 21:58.
DjLeco is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2017, 21:05   #1403
walkman
Senior Member
 
walkman's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,603
Mentioned: 72 Post(s)

PC-ul meu



Default

[emoji23]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
walkman is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2017, 21:41   #1404
ingerulol
Senior Member
 
Join Date: Mar 2011
Location: Bucuresti
Posts: 2,567
Mentioned: 81 Post(s)

PC-ul meu

Send a message via Yahoo to ingerulol Send a message via Skype™ to ingerulol
Default

Offtopic :
Serios ... chiar exagerati - threadul omului de acolo , poate sa ceara cat vrea.

Exagereaza ... piata-l va taxa, nu voi . Pretul este sub magazin si tot ce exista pe piata. 1070 cu 1500 lei cat estimeaza garajistii nu exista - PUNCT (sa nu devenim Mygaraj)! Nici aero , nici turbina , nici nimic ! Serios - va dati mari invatati, cunoscatori, dar va purtati super pueril . V-ar deranja maxim daca v-ar fute cineva asa threadul ! Sunteti entuziasti , respectati-va , nu fiti marlani - serios !
ingerulol is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 04:15   #1405
Steve-o
Ancient friend
 
Steve-o's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: la bloc
Posts: 5,773
Mentioned: 41 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by DjLeco
A sarit Steve-o ca vrea placa mea sa-mi dea 300 lei si o 1060 cu 6GB.

Adica el isi evalua placa lui la pret de magazin (1600 lei media) dar la a mea scazuse 700 lei, ca deh, avea vre-o scula de placa si eu vreun stift.

Pe bune, Steve-o?
Coae, eu n-am nimic cu nimeni, partea proastă e că tu nu înțelegi un lucru esențial, oamenii au vrut să te îndrume pe calea cea dreaptă, calea pe care, cel puțin pe forumul ăsta, puteai scăpa cu basmaua curată. Știu că e dreptul tău să ceri cât vrei pe placă dar când 10 îți spun că aberezi cred că e cazul să faci un duș rece și să-ți regândești mișcările. Nu zice nimeni să nu le tragi țeapă celor de pe Garbage, CG sau OLX, de mine vinde petarda aia minată la preț de S-Classe Coupe model 2017 full option fără trapă, mă doare exact în paișpe, dar când începi să arunci cu noroi în colegi și să le ții pe ale tale cu aere de PSD, repet, într-o comunitate restrânsă, unde, constituie avantaj faptul de a avea acces la hardware bun la preț corect atunci atragi asupra ta troll-ul finuț de care ai avut și încă ai parte.

PS: Oferta mea a fost mai mult decât corectă, cât timp, ți-am dat exemplu de implementare decentă de la Zotac de GTX 1080, nou, din magazin cu garanție, ne-fucking-minată la preț mai mic decât produsul tău, inferior, second hand, minat Hristos știe cât și-n ce condiții.
Steve-o is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 05:09   #1406
DjLeco
Senior Member
 
DjLeco's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: On EARTH...
Posts: 4,945
Mentioned: 182 Post(s)

PC-ul meu

Default

Cu apelativul Coae vorbesti cu prietenii tai, cu gasca ta de pustani.

Mie mi te adresezi cu Leco sau Claudiu.

Asta daca vrei sa purtam o conversatie cit de cit.

Si asa deci, placa mea era 19 mil (pret de vinzare pus de mine) si tu voiai sa dai 3 mil diferenta si placa ta 1060.

Nu ti-e rusine de tine, asa ca idee?

Adica placa mea valora 19 mil de la 26 pe factura, si a ta 16 mil, pret intreg de magazin, sigilata!

Bravo COAE, esti cool, bo$$!

Nu-i asa ca prost e cine da, nu cine cere (in cazul de fata eu daca faceam schimbul)?

Oamenii sa se indrume pe ei insisi, pe placile lor si pe banii lor!

Cumpar si vind hardware PC de prin 2001, cind multi dintre "jmecherasii" de pe aici nu aveau nici macar Intel 740 in PC-uri.

Am avut cam TOATA GAMA de placi Nvidia de top, aparute in cursul timpului, de la 2MX400 pina la 1080Ti Aorus extreme WB si o mare parte de ATI-AMD (de la 9700 simplu la 5870; asta a fost ultima ATI-AMD in PC-ul meu).

Am schimbat placi video cit nu ti-ai schimbat tu perechile de adidasi; nu ma invata tu pe mine de hardware placi video ca n-ai loc.

Si nici de preturi SH sau cit se poate "deteriora" si "devaloriza" o placa video in 2 luni de la data cumpararii sigilata din magazin.

Cind va vindeau colegii "aia marii" placi trase prin azot si supravoltate/hardware mod, GPU/GDDR, le cumparati si nu mai comentati nimic...

Dar hai sa-ti fac pe plac; cam cit crezi tu ca ar fi putut mina o placa cu 2 luni de zile vechime?

Asa ca idee te intreb...

In al doilea rind, ca tot de dai "stiutor", ai bagat si tu un ochi sa vezi ce consum are o placa in mining, chiar neoptimizata la voltaje & stuff, si cit are in gaming normal?

Vezi cam care dintre cele 2 "omoara" placa mai bine, atit la consum cit si la TDP si temperaturi!

Si in ultimul rind, oricare dintre voi va puteati adresa normal pe topic, simplu si frumos, civilizat, prieteneste, colegial:

Leco, uite frate cam care e pretul la placile video, vezi si tu ca nu esti ok cu pretul tau, etc.

Dar nuuuu, voi ati sarit direct ca hienele, ca sacalii, in gasca, din toate directiile sa atacati, aratindu-mi un c@cat de KFA (pentru ca avea cel mai mic pret dar si implementare saraca la frecvente si racire) si v-ati dat la comparatii de pret cu cea mai puternica implementare de GTX1070 existenta pe piata (ca racire pe aer si frecvente stock, nu este altceva mai puternic decit GS GLH).

Cool nu?

Ce-oti fi zis, ala e fraier, nu stie ce vinde, da-l dreq...

Eee, vezi tu cum e treaba?!?

Pai atunci de ce dreq nu fac toti producatorii, tot lotul de GTX1070 la pret de 2 lei cit era acel KFA ca sa va multumeasca pe voi, sa o puteti "cobori" la 1500 lei cit v-ar conveni?

De ce nu ati facut front comun la garage pe site cind v-au urcat preturile la 1070 la peste 3300-3500 lei si 1080Ti-ul la 7000 Lei?

Sa bage frate "mercurialul" la placile video.

Oricum multi dintre voi, cei citiva insi, habar nu aveti ce a fost mercurialul...

Tu, in niciun caz.

Sint curios ce virsta ai, COAE...
__________________
GAMING gear™ i9-9900K/5000MHz/1,33V||MoRa 360 & LECO custom loop watercooling GPU+CPU||Aorus RTX2080Ti Extreme WB & Nvidia 3D Vision 2||Asrock Z390 Taichi Ultimate||2x8Gb G-Skill@3600MHz CL15-1,365V||Samsung NVMe 2TB+1TB+512GB SSD's||EVGA Gold 1300W||Asus ROG Swift PG27VQ 3D LED 144Hz||NZXT 440 case Win 10 PRO.

Last edited by DjLeco; 16-10-2019 at 02:01.
DjLeco is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 07:14   #1407
AlexD
Senior Member
 
AlexD's Avatar
 
Join Date: Apr 2013
Location: Timisoara
Posts: 1,114
Mentioned: 29 Post(s)

PC-ul meu

Default

DjLeco baga pe OLX, eu am dat 1070 G1 Gaming care mina cu 34 mhs cu 2400 lei in sub 2 sapt.


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Battlelog: ROSkinrip
Battletag: Skinrip#2825
Uplay: ROSkinrip
AlexD is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 08:03   #1408
kretzu77
Ancient friend
 
kretzu77's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: după colţ, vis a vis de clădirea aia din faţă
Posts: 22,609
Mentioned: 736 Post(s)

PC-ul meu



Default

Asta i-am spus si eu, dar el batman batman.
Si "gasca de pustani" a fost destul de virala, dar sa nu uitam ca, de ceva vreme, cand intrebi de unde sa iei o chestie anume, ti se raspunde "de unde este mai ieftin, ca toate sunt la fel" sau "cea mai ieftinna, ca diferenta nu conteaza".
Prea putini isi iau chestii de colectie si pentru colectie in ziua de azi.

Ce nu-mi place mie este alttceva de fapt:
- cand nu ne convine ceva prin alte parti, ii facem cu ou si cu otet pe aici (ca forumul x este prea strict, ca "aia de acolo" sunt niste nazisti, ca uite ce preturi nesimtite u aia pe "acolo", ca plm)
- iar aici, unde discutia este libera si directa, luam postura de drama queen cand suntem noi "in bataia tunurilor"

PLM, luati si voi cel mai bun exemplu, eu si Alin: ne impungem cu fiecare ocazie pe care o prindem, dar pana mea, indiferent ce ne zicem, parca tot ne respectam la final.
__________________
Ne nastem pe rand si murim pe sarite.
Sa-ti dea iubita papucii spunand ca puteti ramane prieteni e ca si cum ti-ar muri cainele si maica-ta iti spune ca poti sa-l pastrezi.
kretzu77 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 08:33   #1409
war4peace
Senior Member
 
Join Date: Mar 2013
Location: Bucureşti
Posts: 8,448
Mentioned: 287 Post(s)

PC-ul meu



Send a message via Yahoo to war4peace Send a message via Skype™ to war4peace
Default

It takes two to dance. Adică trebuie să ai și cu cine...
__________________


Quote:
Originally Posted by Hemisphere View Post
Dacă vrea să se sinucidă, e de ajuns să urce la nivelul ego-ului său și să se arunce la nivelul IQ-ului său...job well done!
war4peace is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 09:08   #1410
sammurai
Ancient friend
 
sammurai's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Iasi
Posts: 3,561
Mentioned: 101 Post(s)

PC-ul meu



Default

Eu am doua 1070 la minat de 3 luni, facut cativa euro si probabil o sa opresc minatu (le-as pune la vanzare)
Am facut adresa direct in Kraken pentru ca am vazut ca se pot scoate banii direct in contul bancar. Daca fac retragerea si este ok o sa va zic.
Am preferat sa evit alte wallet/intermediari.
__________________
Lenea este principalul factor de dezvoltare tehnologica
sammurai is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 11:38   #1411
DjLeco
Senior Member
 
DjLeco's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: On EARTH...
Posts: 4,945
Mentioned: 182 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by AlexD View Post
DjLeco baga pe OLX, eu am dat 1070 G1 Gaming care mina cu 34 mhs cu 2400 lei in sub 2 sapt.


Sent from my iPad using Tapatalk
Man, nu mai vind placa, imi fac mie upgrade la o Vega56 sau Vega 64.

N-am mai avut demult AMD videodcard.

Placa aia e prea frumoasa sa fie bagata la minat, cit e la mine, sta in cutia ei cuminte.

Nu stau in banii de pe ea.

Quote:
Originally Posted by kretzu77 View Post
Asta i-am spus si eu, dar el batman batman.
Si "gasca de pustani" a fost destul de virala

Prea putini isi iau chestii de colectie si pentru colectie in ziua de azi.



PLM, luati si voi cel mai bun exemplu, eu si Alin: ne impungem cu fiecare ocazie pe care o prindem, dar pana mea, indiferent ce ne zicem, parca tot ne respectam la final.
Da man, probabil va impungeti, poate aveti chef de asta, poate va mai amuzati sau va relaxati in acest mod, insa daca erai in locul meu pe topicul de vinzari si primeai ce am primit eu, din partea altora, crede-ma ca nu mai era chiar asa de ok.

Nu pun link aici, cauta tu la vinzari topicurile mele si citeste, o sa imi dai dreptate cum mi-au dat si colegii, Zorrack, Augustus sau ingerulol si inca vreo 2 pe PM.

Asta este o "boala" care s-a inradacinat pe forum decind Zyklon5 NU a mai intrat si sectiunea a ramas fara moderator, doar cu un regulament simplu si bun, dar care nu s-a mai aplicat.

Daca se aplica, macar o simpla interventie a moderatorului cu doar un avertisment, fac pariu ca nu se mai ajungea aici, poate nici tu cu Alin, nu va mai intepati intre voi.

Ridem de CG ca e naspa, ca sucks, insa acolo va asigur ca moderatorii de pe sectiune, isi fac treaba.

Si mache a pus o regula simpla, NU se discuta pretul placilor video.

Sint deja vreo 6 insi banati ca "au intervenit" gen "bunul samaritean" pe topicurile oamenilor.

Sa vezi ce liniste este acum, si ce frumos isi vind oamenii, produsele.

Bine, LAB501, nu e un forum "talcioc", dar daca tot are o sectiune de vinzari, cei care dorim, hai sa ne vindem produsele linistiti, lasati in pace.

Pretul nu-l face "echipa de justitiari" a forumului, ci PIATA, foarte bine a spus cine a spus asta (ingerulol).

Si mai e o chestie pe care am mai scris-o:

De ce nu intervin eu, pe topicurile altora la publicitate?

Ca au fost destule produse cu pret prea mare...

Sau Matose, Tudor, Ramiro si alti OAMENI, ei de ce nu se baga?

De ce mereu numai ei, gasca minune a forumului, mereu aceiasi si aceiasi protagonisti, DeDeRa, Steve-O, Walkman, PSS, Selky, etc?

Pentru ca li s-a permis...

Ia sa fi dat moderatorul cu ei de pamint, sa vezi ce cuminti stateau...

Quote:
Originally Posted by sammurai View Post
Eu am doua 1070 la minat de 3 luni, facut cativa euro si probabil o sa opresc minatu (le-as pune la vanzare)
Am facut adresa direct in Kraken pentru ca am vazut ca se pot scoate banii direct in contul bancar. Daca fac retragerea si este ok o sa va zic.
Am preferat sa evit alte wallet/intermediari.

O postare pentru care autorul merita felicitari si bere!

Sa ne (ma) tii la curent te rog, multumesc.
__________________
GAMING gear™ i9-9900K/5000MHz/1,33V||MoRa 360 & LECO custom loop watercooling GPU+CPU||Aorus RTX2080Ti Extreme WB & Nvidia 3D Vision 2||Asrock Z390 Taichi Ultimate||2x8Gb G-Skill@3600MHz CL15-1,365V||Samsung NVMe 2TB+1TB+512GB SSD's||EVGA Gold 1300W||Asus ROG Swift PG27VQ 3D LED 144Hz||NZXT 440 case Win 10 PRO.

Last edited by DjLeco; 04-10-2017 at 12:09.
DjLeco is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 12:07   #1412
mbc
VIP
 
mbc's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Cluj-Napoca
Posts: 28,844
Mentioned: 1491 Post(s)

PC-ul meu



Default

De ce nu? Mie imi place sa il intep pe Kretu si presupun ca si lui sa ma intepe, de ce am inceta chestia asta doar ca sa fim politically corect? Oricum, cand ne vedem bem bere si totul e super. Eu nu citesc si scriu pe forumul asta pentru ca aici e un "safe space" pentru cei care ignora realitatea, eu citesc si scriu aici pentru ca imi place sa fiu in prezenta oamenilor cu interese similare cu ale mele iar unele remarci ale lui Dedera si unele afirmatii ale lui Steveo sunt sarea si piperul

Eu cred ca Monstru, Matose si altii care scriu articole si fac teste fac foarte bine ca scriu articole si fac teste in continuare in loc sa-si piarda vremea cu prostiile noastre neinsemnate.
__________________
[PC-ul meu], Thinkpad T14
mbc is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 12:20   #1413
ask4MORE
Senior Member
 
ask4MORE's Avatar
 
Join Date: Dec 2012
Posts: 795
Mentioned: 30 Post(s)

PC-ul meu

Default

Daca tot avem thread de mining nu facem unul si de cryptocurrency trading?
__________________
Stiu ca sunt prost dar cand ma uit in jur prind curaj.
ask4MORE is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 12:45   #1414
DjLeco
Senior Member
 
DjLeco's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: On EARTH...
Posts: 4,945
Mentioned: 182 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by mbc View Post
De ce nu? Mie imi place sa il intep pe Kretu si presupun ca si lui sa ma intepe.

Oricum, cand ne vedem bem bere si totul e super.

Iar unele remarci ale lui Dedera si unele afirmatii ale lui Steveo sunt sarea si piperul
Man, nu am nimic cu nimeni, cit timp sint lasat in pace.

M-ai vazut pe mine sa ma bag aiurea prin topicuri, sa ma intep sau sa ma iau de X sau Y?

Sau sa folosesc chestii gen COAE?

Nu neaparat ca am eu 46 ani, dar totusi, cine e Steve?

Impartiram aceeasi femeie, sau aceeasi blida cu mincare in armata, in 1992?

Pe bune acum.

Arata-mi te rog macar o postare a mea pe acest forum, unde ma bag eu sa phoot topicul omului la vinzare pentru simplu fapt ca nu imi convine mie pretul sau ca nu am bani sa cumpar produsul, si mi-e ciuda...


Ia sa vin eu pe topicul tau, cu inca 2-3 amici sa ti-l facem tocana de legume, chiar daca tu vinzi produsul x cu -15-20% mai putin decit pretul de pe factura, si produsul e in garantie 34 de luni din 36, adica 2 luni vechime.

Sa facem misto de el (minat, placa lui Salam), sa ti-l comparam cu cea mai iefina si slaba versiune existenta pe piata, cind al tau este cea mai buna implementare de top a produsului respectiv...

Cum te-ai simti?

Ti s-ar mai parea amuzante, "sarea si piperul" postarile lui DeDeRa si Steve-o?!?

Sau le-ai simti ca sarea si piperul in ochi?
__________________
GAMING gear™ i9-9900K/5000MHz/1,33V||MoRa 360 & LECO custom loop watercooling GPU+CPU||Aorus RTX2080Ti Extreme WB & Nvidia 3D Vision 2||Asrock Z390 Taichi Ultimate||2x8Gb G-Skill@3600MHz CL15-1,365V||Samsung NVMe 2TB+1TB+512GB SSD's||EVGA Gold 1300W||Asus ROG Swift PG27VQ 3D LED 144Hz||NZXT 440 case Win 10 PRO.

Last edited by DjLeco; 16-10-2019 at 02:06.
DjLeco is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 12:53   #1415
kretzu77
Ancient friend
 
kretzu77's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: după colţ, vis a vis de clădirea aia din faţă
Posts: 22,609
Mentioned: 736 Post(s)

PC-ul meu



Default

Quote:
Originally Posted by DjLeco View Post
Sau sa folosesc chestii gen COAE?
E un fel de "Hai zi sa-ti puta ochiu!"

Eu cred ca te-ai aprins mai mult decat trebuie.
Calmeaza-te, ca mai rau o sa fii luat la misto daca tot continui sa bati apa in piua pe chestia asta.
Oricum nu vindeai placa aia video la pretul ala pe forumul asta. Deci nu are rost sa te mai ambalezi. Uita si gata. Sau macar treci peste daca nu uiti.
__________________
Ne nastem pe rand si murim pe sarite.
Sa-ti dea iubita papucii spunand ca puteti ramane prieteni e ca si cum ti-ar muri cainele si maica-ta iti spune ca poti sa-l pastrezi.
kretzu77 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 13:17   #1416
DjLeco
Senior Member
 
DjLeco's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: On EARTH...
Posts: 4,945
Mentioned: 182 Post(s)

PC-ul meu

Default

Dupa cele intimplate, da, m-am aprins, enough is enough.
Nu eu am inceput cu mizeriile, iar unora trebuie sa le raspunzi pe limbajul lor, poate asa inteleg, sau te intelegi cu ei...

Placa NU o mai vind, nu vreau sa o mai vind.
Am primit la o zi, oferta la 1900 lei cit cerusem pe ea, e drept nu aici pe 501, am spus pas, placa nu o mai vind.

Eu unul am trecut peste si apreciez ca mi-au lasat topicurile in pace.
Or fi primit ceva PM-uri, si-or fi dat seama ca nu au procedat tocmai corect, cine stie...

Cel mai frumos este cind e liniste.
__________________
GAMING gear™ i9-9900K/5000MHz/1,33V||MoRa 360 & LECO custom loop watercooling GPU+CPU||Aorus RTX2080Ti Extreme WB & Nvidia 3D Vision 2||Asrock Z390 Taichi Ultimate||2x8Gb G-Skill@3600MHz CL15-1,365V||Samsung NVMe 2TB+1TB+512GB SSD's||EVGA Gold 1300W||Asus ROG Swift PG27VQ 3D LED 144Hz||NZXT 440 case Win 10 PRO.

Last edited by DjLeco; 04-10-2017 at 13:21.
DjLeco is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 13:52   #1417
mirciusx
Senior Member
 
mirciusx's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 9,818
Mentioned: 324 Post(s)

PC-ul meu

Default

Hei, guys, chill a little. Întra @Monstru peste voi ca și peste copii și... E chiar nevoie de ordine? Sunteți culmea, nu mai suntem la grădiniță.

Și lăsați și voi omul în pace. Nu stă nimeni să citească km de text în care fiecare își cere partea lui de dreptate. Poate s-a săturat și el și voi. Aveți pm pentru asta. Și trimiteți bo$$ilor de pe forum ca să vă facă dreptate, impropriu și echidistant de pile. O pauza e binemeritata, mai luați și voi o gura de aer. Da, nu mergem pe principiul te spun la mama, dar nici sa va luați între voi aiurea de zici că nu ați fost la fumei de o lună. Merge și manual.
Forumul asta e chiar chill. WW3 e in alta parte, nu aici. Credeam că o să se termine ieri și totuși să găsiți buna înțelegere. Da'apoi până când?

LE @mbc tu și @kretzu77 sunteți altfel de oameni. Și încă câțiva de aici. Nu impune sau nu spera sa fie toți la fel. Unii sunt mai copii, unui mai Grumpy, chiar și tu, unii își vad de afacerile lor, unii întra și mai schimba un pește, o mâncare, o vorbă, aici e relaxare, nu nervi, probabil ne încordam nițel OCul. So, let it be.
__________________
The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art. -DaVinci

Last edited by mirciusx; 04-10-2017 at 13:57.
mirciusx is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 14:04   #1418
Otman
Senior Member
 
Otman's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 4,186
Mentioned: 87 Post(s)

PC-ul meu

Default

__________________
"I am wrath, I am steel, I am the mercy of angels"
SPOILER:
Otman is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 14:06   #1419
mirciusx
Senior Member
 
mirciusx's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 9,818
Mentioned: 324 Post(s)

PC-ul meu

Default

@Otman ești violent.
__________________
The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art. -DaVinci
mirciusx is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2017, 14:41   #1420
M3kk
Ancient friend
 
Join Date: Jul 2009
Location: Miercurea Ciuc
Posts: 1,280
Mentioned: 65 Post(s)


Default

Terminati odata cu off?
M3kk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Sistem mining! pareri/idei/sfaturi brhams Cutia de sub birou 187 24-05-2016 19:51
Surpriza! Cash Shop-ul pentru Street Fighter V, amânat LAB501 Nivelul2 0 25-03-2016 19:20
To BITCOIN sau not to Bitcoin? HappyGuy Placi video 4 12-03-2014 12:32
Recomandare pc pentru bitcoin mining piticu Cutia de sub birou 9 04-02-2014 18:48
T420 - what value-cash? jonyyybe Notebooks & netbooks 7 08-05-2013 19:36

 
Forum Stats
Members: 9,575
Threads: 27,920
Posts: 783,145
Total Online: 4741

Newest Member: Skylinedoom

Latest Threads
- by matose
- by suzuki
- by Kspic

Advertisement

Partner Links



All times are GMT +3. The time now is 09:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.