lab501 forum  

Go Back   lab501 forum > Sectiuni anexe > lab501
Connect with Facebook

lab501 Sugestii despre activitatea site-ului si a forumului lab501.ro


Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 24-05-2011, 19:41   #41
MazuX
Senior Member
 
MazuX's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,011
Mentioned: 1 Post(s)

PC-ul meu

Default

steve e complexat omu :-))nu suntem pe un forum de traduceri!noi cei pasionati in Pc-uri intelegem prea bine textul din articol!asa ca lasa-ne!ramai complexat si etc
PS:cine stie poate ai nevoie de o femeie sa te relaxeze :-))daca nu stii ce inseamna cuvantul Femeie cauta in DEX
__________________
Live your life without regret, don't be someone whom theyll forget

MazuX is offline  
Old 24-05-2011, 19:42   #42
Superclocked
Senior Member
 
Superclocked's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Brasov-B.
Posts: 851
Mentioned: 0 Post(s)

PC-ul meu

Default

Si eu care credeam ca maine este El penibillo, se pare ca m-am inselat....
__________________
Off the record, on the QT, and very hush-hush.
Superclocked is offline  
Old 24-05-2011, 19:45   #43
HymuraX
VIP
 
HymuraX's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Constanta
Posts: 1,441
Mentioned: 55 Post(s)




Default

ma3cs pana la urma pe tu ce va deranjez? Ca so folosit acea traducere, acea interpretare larg adoptata sau ca nu te-a bagat nimeni in seama? Ca incerci sa te faci remarcat prin toata aceasta discutie ubermegalame pe care o tot intretii? Pai hai sa iti explic o treaba nene, acilisea vorbim despre IT in general, si da, sunt de acord cu o relativa corectitudine gramaticala pana la un anumit punct. Ce depaseste acel punct o las pe seama celor gen Pruteanu si alti academicieni, pentru ca mi se rupe fix in 16k ca din cand in cand mai fac cate o greseala care doar analiza semantica o poate dovedi gresita. Cere unu prof de limbii romane sa iti hexplice cum sta treaba cu grafica onboard si cea dedicata, sa iti explic care e diferenta intre un hard si un ssd.....
Ca o nota personala, sa stii ca forumul nu este un loc virtual de manifestat unele frustrari traite in copilarie, si nici locul unde sa ne arati ca viata ta sexuala se manifesta prin analiza textuala a diverselor articole de pe net. Te poti apuca de facut rebus, diverse puzzle(hai fa si aici o adaptare pur romaneasca) sau fuguta prin parc ca o dat caldura si baga o tabla cu un pensionar. Dar te rog eu frumos ne poti scuti de dejectiile tale intelectuale in ceea ce priveste analiza gramaticala a unor expresii si cuvinte?
HymuraX is offline  
Old 24-05-2011, 19:50   #44
MazuX
Senior Member
 
MazuX's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,011
Mentioned: 1 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by HymuraX View Post
ma3cs pana la urma pe tu ce va deranjez? Ca so folosit acea traducere, acea interpretare larg adoptata sau ca nu te-a bagat nimeni in seama? Ca incerci sa te faci remarcat prin toata aceasta discutie ubermegalame pe care o tot intretii? Pai hai sa iti explic o treaba nene, acilisea vorbim despre IT in general, si da, sunt de acord cu o relativa corectitudine gramaticala pana la un anumit punct. Ce depaseste acel punct o las pe seama celor gen Pruteanu si alti academicieni, pentru ca mi se rupe fix in 16k ca din cand in cand mai fac cate o greseala care doar analiza semantica o poate dovedi gresita. Cere unu prof de limbii romane sa iti hexplice cum sta treaba cu grafica onboard si cea dedicata, sa iti explic care e diferenta intre un hard si un ssd.....
Ca o nota personala, sa stii ca forumul nu este un loc virtual de manifestat unele frustrari traite in copilarie, si nici locul unde sa ne arati ca viata ta sexuala se manifesta prin analiza textuala a diverselor articole de pe net. Te poti apuca de facut rebus, diverse puzzle(hai fa si aici o adaptare pur romaneasca) sau fuguta prin parc ca o dat caldura si baga o tabla cu un pensionar. Dar te rog eu frumos ne poti scuti de dejectiile tale intelectuale in ceea ce priveste analiza gramaticala a unor expresii si cuvinte?
adevarat HymuraX ca bine zici
__________________
Live your life without regret, don't be someone whom theyll forget

MazuX is offline  
Old 24-05-2011, 19:55   #45
poparamiro
Super Moderator
 
poparamiro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: https://t.me/pump_upp
Posts: 5,876
Mentioned: 33 Post(s)




Send a message via ICQ to poparamiro Send a message via AIM to poparamiro Send a message via Yahoo to poparamiro Send a message via Skype™ to poparamiro
Default

Presimt ca se deschide din nou sezonul concediilor gratuite pe garaj, s-au mai dat bilete, ultimul unui guraliv savant de renume mondial.

Last edited by poparamiro; 24-05-2011 at 19:57.
poparamiro is offline  
Old 24-05-2011, 20:05   #46
MazuX
Senior Member
 
MazuX's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,011
Mentioned: 1 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by poparamiro View Post
Presimt ca se deschide din nou sezonul concediilor gratuite pe garaj, s-au mai dat bilete, ultimul unui guraliv savant de renume mondial.
hmm si toti vin in concediu pe lab501
__________________
Live your life without regret, don't be someone whom theyll forget

MazuX is offline  
Old 24-05-2011, 20:23   #47
matose
Administrator
 
matose's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 5,803
Mentioned: 106 Post(s)

PC-ul meu

Send a message via Yahoo to matose
Default

Concedii date de Toranagah prin intermediul tehnologiei wireless la mare distanta
__________________
matose is offline  
Old 24-05-2011, 20:29   #48
ma3cs
Member
 
ma3cs's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 44
Mentioned: 0 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by poparamiro View Post
Presimt ca se deschide din nou sezonul concediilor gratuite pe garaj, s-au mai dat bilete, ultimul unui guraliv savant de renume mondial.
In sfarsit cineva mai subtil in zona ...

HymuraX probabil Pruteanu face acum flotari sub pamant vazand mirobolanta ta creatie.

"sunt de acord cu o relativa corectitudine gramaticala pana la un anumit punct."
De la un creier alb nici nu poti cere decat ceva relativ.
ma3cs is offline  
Old 24-05-2011, 20:30   #49
MazuX
Senior Member
 
MazuX's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,011
Mentioned: 1 Post(s)

PC-ul meu

Default

ba esti pierdut pentru aceasta societate......se vede ca esti un trist un obosit si complexat...poza ta spune totul despre tine
__________________
Live your life without regret, don't be someone whom theyll forget

MazuX is offline  
Old 24-05-2011, 20:34   #50
ma3cs
Member
 
ma3cs's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 44
Mentioned: 0 Post(s)

PC-ul meu

Default

mazux cam limitat vocabular .. te tot repeti ... sa inteleg ca defapt tu erai papagalul cu biletele ?
ma3cs is offline  
Old 24-05-2011, 20:38   #51
Monstru
Administrator
 
Monstru's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 21,135
Mentioned: 770 Post(s)


Send a message via Yahoo to Monstru
Default

V-ati jignit destul, nu suport asemenea mizerii pe lab501.

ma3cs - bunul simt este o calitate la fel de importanta ca si cunoasterea regulilor gramaticale...gandeste-te la asta cand vezi ce reactii ai starnit pe aici.
__________________
Suma prostiei ramane constanta. Doar prostii se schimba...
Monstru is offline  
Closed Thread

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ce placa video e nevoie pt randare video/ adobe premiere cs5 icsu Placi video 13 16-07-2011 12:29
placa video jok3r4u Placi video 18 23-12-2010 15:56
Placa video -=VeNoM=- Placi video 16 08-12-2010 18:49

 
Forum Stats
Members: 9,575
Threads: 27,918
Posts: 783,097
Total Online: 3592

Newest Member: Skylinedoom

Latest Threads
- by Kspic
- by suzuki
- by matose

Advertisement

Partner Links



All times are GMT +3. The time now is 14:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.