lab501 forum  

Go Back   lab501 forum > IT&C - best of the rest > Foto/Video
Connect with Facebook

Foto/Video Aici discutam despre tot ce tine de foto/video, inclusiv creeatiile forumistilor lab501.


Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 25-12-2019, 13:10   #81
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,794
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Quote:
Originally Posted by Boggy View Post
A venit FireStick 4K de la EvoMag. Foarte faina jucaria. Cred ca o las permanent conectata la portul USB3.0 al TV-ului (0.9A). Pana acum la 1080p H265 a tras doar 0.25A maxim. Trebuie sa-i dau sa rontaie 4K H265 la bitrate obscen sa vad cat trage atunci.

So far e misto de tot. Trebuie sa-mi iau o tastatura BT sa pot scrie mai repede, cu remote-ul original e crima. Zici ca trimiti SMS-uri in anul 2000.
Am un USB doctor pe 2.0 si o priza smart si merita facute test atat FHD cu redare 4K downscaled cat si 4K pe 4K nativ dar nu mai am nici un firestick la indemana, pana fac rost de altul ramane sa ridic un pahar in cinstea tuturor. Alimentatorul e de 5.25 cu 1A deci e posibil sa fie o diferenta pe alimentarea directa vs USB. Indiferent de situatie eu unul nu mai alimentez nimic via USB direct.

Quote:
Originally Posted by EXxx View Post
pai, sa o luam asa, initial vroiam firestick 4k fix pentru ca avea telecomanda. Dupa ce am vazut putin interfata lor, mi s-a acrit si am zis pas momentan.
Ca si pret aici e dublu(meritat ce-i drept) Chromecast-ul e 20£, firestick e 40£.

pentru ce am vrut eu e ok. Evident ca ma deranjeaza ca nu are telecomanda, insa daca asta inseamna no reclame de la amazon. I am ok with it.

Also desi e incet TV-ul, tind sa cred ca ceva nou e destul de decent sa stie a face play la orice filmulet vreau eu (prime,netflix, plex) asa ca nu vad motivul unui stick/box in plus, decat daca tv-ul e ceva mai vechi si nu mai poate.
Interfata e rahat si plina de ads si apk-uri ca sa-si promoveze solutiile amazon (lucru normal in ziua de azi dar nu e deal breaker, se pot scoate daca treci de bootloader). Remote-ul are un buton de home care tinut apasat te duce in APK-urile instalate si e clean acel meniu (doar atat te intereseaza in realitate, sa intri in APK dupa experianta e absolut curata).
Generatia TV_ului e irelevanta, chiar daca e smart nou sau nu, fluiditatea OS-ului e peste absolut orice TV de pe piata chiar si high end maxim.
Nu am intrat in partea de moding pe el ca le-am dat cadou deja, voiam sa-i fac unlock la bootloader unde poti scoate toate reclamele, de aceea vreau sa mai iau unul din germania ca sa-l modific si sa fac testele, probabil voi baga o comanda solo de inca 2 for fun ca vad ca nu e nimeni doritor pe aici vanda unul la pret corect si nu are rost sa mai astept ca se duce promotia de 35E.

Last edited by agarici cu pedale; 25-12-2019 at 13:23.
agarici cu pedale is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2019, 23:27   #82
Drazzy
Senior Member
 
Drazzy's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Tg. Mureș / Cluj Napoca
Posts: 9,700
Mentioned: 276 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by EXxx View Post
pai, sa o luam asa, initial vroiam firestick 4k fix pentru ca avea telecomanda. Dupa ce am vazut putin interfata lor, mi s-a acrit si am zis pas momentan.
Ca si pret aici e dublu(meritat ce-i drept) Chromecast-ul e 20£, firestick e 40£.

pentru ce am vrut eu e ok. Evident ca ma deranjeaza ca nu are telecomanda, insa daca asta inseamna no reclame de la amazon. I am ok with it.

Also desi e incet TV-ul, tind sa cred ca ceva nou e destul de decent sa stie a face play la orice filmulet vreau eu (prime,netflix, plex) asa ca nu vad motivul unui stick/box in plus, decat daca tv-ul e ceva mai vechi si nu mai poate.
nu pricep, la ce ti-ar folosi telecomanda chromecast, daca prin absurd, ar avea ?
eu nu folosesc nici telecomanda fire tv-ului
__________________
Quote:
Originally Posted by kspic
Ani de zile m-am ocupat de construit pc-uri, instalat windows-uri, am facut bani grei pe chestia asta
Quote:
Originally Posted by x3ckid View Post
... A bagat ventilatoare la refuz in el. M-am uitat la temperatura si ajunge si al lui pana la 10 grade Celsius.
Drazzy is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2019, 02:42   #83
kobro
Ancient friend
 
kobro's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 5,354
Mentioned: 192 Post(s)

PC-ul meu

Default

Trec aici, ca aici e locul.
Deci... problema mea e la HDCP, momentan. Si trebuie s-o elimin din ecuatie daca la voi merge.
Din pacate nu inca am gasit la plasma lui @Danos ce varianta hdcp are. Sunt curios daca va merge firestickul la el.
De curent nu se pune problema la mine, am 2A pe alimentare separata.
kobro is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2020, 08:45   #84
walkman
Senior Member
 
walkman's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,603
Mentioned: 72 Post(s)

PC-ul meu



Default

Cineva cu Mi Box S, si a facut upgrade la android 9?
walkman is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2020, 10:52   #85
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,794
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Nu vad de ce nu ai face-o, pe forumuri gasesti probleme ?
PS: nu-l detin.
agarici cu pedale is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2020, 12:11   #86
walkman
Senior Member
 
walkman's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,603
Mentioned: 72 Post(s)

PC-ul meu



Default

Quote:
Originally Posted by agarici cu pedale View Post
Nu vad de ce nu ai face-o, pe forumuri gasesti probleme ?
PS: nu-l detin.
Pai asta e problema, ca am facut update-ul iar cand te mananca in c@r, te scarpini.

Problema e ca am stutter la netflix, se manifesta dupa ce introduc contul de gmail, si nu inteleg de ce.
walkman is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2020, 19:44   #87
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,794
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

uninstall la netflix total si install din nou, clear cache la tot ce poti.
youtube-ul sau orice alt video streaming pe 1080p merge brici sau si ala face fite ?
agarici cu pedale is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2020, 07:50   #88
walkman
Senior Member
 
walkman's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,603
Mentioned: 72 Post(s)

PC-ul meu



Default

Aparent, dupa factory reset si conectat la internet ( fara cont de gmail ), Netflix-ul ruleaza normal.
Dupa ce ma conectez la Gmail si dezactivez update-urile din Playstore, apare stutter-ul la fiecare 5, 6 secunde. Degeaba dau uninstal/install update la Netflix, clear chache etc.
Youtube-ul si Sound for Twitch ( streaming Twitch) functioneaza fara probleme, insa nu imi pot da seama ce cauzeaza problema la Netflix.
Mai ramane pe weekend sa-mi bat capul cu el.


Plus ca am mai observat si un desync la voce, dar se rezolva prin apasrea butonului back si reintrat in aplicatie, totusi tin sa cred ca e f*t*t update-ul asta.

Voi cauta un soft sa-mi arate utilizarea cpu-ului, posibil sa-l tina in 100% dupa ce ma conectez la gmail.

Last edited by walkman; 28-01-2020 at 07:55.
walkman is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2020, 11:09   #89
Ghidusu
Member
 
Ghidusu's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: langa Constanta
Posts: 169
Mentioned: 1 Post(s)

PC-ul meu

Send a message via Yahoo to Ghidusu
Default

Quote:
Originally Posted by walkman View Post
Aparent, dupa factory reset si conectat la internet ( fara cont de gmail ), Netflix-ul ruleaza normal.
Dupa ce ma conectez la Gmail si dezactivez update-urile din Playstore, apare stutter-ul la fiecare 5, 6 secunde. Degeaba dau uninstal/install update la Netflix, clear chache etc.
Youtube-ul si Sound for Twitch ( streaming Twitch) functioneaza fara probleme, insa nu imi pot da seama ce cauzeaza problema la Netflix.
Mai ramane pe weekend sa-mi bat capul cu el.


Plus ca am mai observat si un desync la voce, dar se rezolva prin apasrea butonului back si reintrat in aplicatie, totusi tin sa cred ca e f*t*t update-ul asta.

Voi cauta un soft sa-mi arate utilizarea cpu-ului, posibil sa-l tina in 100% dupa ce ma conectez la gmail.
Si eu am facut updatetul la 9 si am probleme cu Netflixul se blocheaza asa random si pana nu ii dau restart la box nu isi revine restul aplicatiilor nu prezinta probleme(Plex, Youtube, Kodi). O sa fac un factory reset in concediu si sa vad ce rezolv.
__________________
My Precious:CPU Intel 13th Gen i5-13400F, MB Gigabyte B660M DS3H DDR4, Kingston Fury 32 GB DDR4-3200, AMD Radeon RX 7800 XT, Disk Drive KINGSTON SKC3000SK 1024GB, Disk Drive WDBLACK SN770 2TB, Sursa Corsair RM1000e, Keyboard RedDragon K590-RE, Mouse Razer Basilisk X, Monitor LG UltraGear 32" 32GN650
Ghidusu is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2020, 10:12   #90
walkman
Senior Member
 
walkman's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,603
Mentioned: 72 Post(s)

PC-ul meu



Default

Succes^, sa ma anunti cum se comporta dupa reset. E bine totusi ca rezolvi cu restart..
walkman is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2020, 12:35   #91
Arise
VIP
 
Arise's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 18,990
Mentioned: 790 Post(s)

PC-ul meu



Default

Să nu mor prost, ce faci cu Sound for Twitch?
__________________
Using your brain is good for you.
Arise is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2020, 13:58   #92
walkman
Senior Member
 
walkman's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,603
Mentioned: 72 Post(s)

PC-ul meu



Default

Well, aparent este denumita S0undTV for Twitch . O alternativa mult mai responsiva pe mediaplayer decat Twitch app. Ah, sa nu uit, a disparut aplicatia de Twitch din Playstore, pentru Mi Box cu Android 9.




Last edited by walkman; 02-02-2020 at 14:46.
walkman is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2020, 09:51   #93
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,794
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Ma intreba cineva ce aplicatii folosesc pe firestick.

Kodi, netflix, youtube si hbo go impreuna cu setarile de aici, nu trebuie sa faceti absolut totul ca acolo, eu de exemplu la rezolutie nu las auto ci pun rezolutia care o vreau iar la biti la fel, cat stie panel-ul.

Pentru kodi, hbo go si alte apk care nu sunt in store-ul lor trebuie instalata aplicatia Downloader din store si bagati site-ul oficial de la kodi in ea si apasati download pt android.
Ca sa puteti instala unthrusted apk trebuie activat din developer option ambele optiuni.

https://www.firesticktricks.com/best...-settings.html

ENJOY!

Last edited by agarici cu pedale; 21-02-2020 at 09:53.
agarici cu pedale is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2020, 10:14   #94
Otman
Senior Member
 
Otman's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 4,186
Mentioned: 87 Post(s)

PC-ul meu

Default

Poate imi scapa mie ceva, dar de ce folositi firestick in loc de chromecast?

Ai o telecomanda in plus, ceea ce pe mine ma enerveaza.
Are un os si aplicatii instalate pe el, ceea ce rezulta automat in unele probleme de performanta, incompatibilitati dupa update-uri etc...
Danuiesc ca implementarea lui cu telefonul android nu e la fel de buna.
Mi se pare mult mai ok si comod sa am youtube, netflix, hbo pe telefon si sa dau cast.

Asa ca de ce nu chromecast? Doar intreb, chiar nu stiu, nu am vazut un firestick in veci.
__________________
"I am wrath, I am steel, I am the mercy of angels"
SPOILER:
Otman is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2020, 10:44   #95
mbc
VIP
 
mbc's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Cluj-Napoca
Posts: 28,845
Mentioned: 1491 Post(s)

PC-ul meu



Default

Eu folosesc Chromecast, 2 bucati. Numa' zic.
__________________
[PC-ul meu], Thinkpad T14
mbc is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2020, 10:57   #96
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,794
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Am bagat post-ul de mai sus pentru ca s-au mai comandat de curand si colegii doreau ceva info.

- FireTV (firestick) stie HDMI CEC, deci nu ai nevoie de remote neaparat, telecomanda TV-ului poate controla firesTV si invers la fel de usor, daca ai microfon pe cea de la TV poate controla si firestick-ul, again acelasi lucru valabil si invers.
- The fun part e ca remote-ul de la fireTV e pe BT si il poti imperechea oricand cu orice TV sau device gen Shield.
- Chromecast-ul nu e standalone, e total dependent de un telefon ca sa poti face ceva cu el, una e remote-ul alta e un telefon, una e sa ai toate APK-urile in el si alta e sa transmiti de pe telefon continu care e dependent la randul lui de conturile de pe telefonul cu pricina.
- FiresTV este si el tot un Android extrem de light, un fork diferit/proprietar de Android TV, nu am vazut pana acum un device atat de snapy si chel (daca nu avea reclamele de Amazon Prime si alte lucruri era de departe device-ul perfect).
- FireTV-ul pe langa toate astea are buildin si functile lui chromecast adica poti trimite continut oricand in el de pe telefon, laptop etc.
- Este un mediaplayer real standalone care stie sa decodeze hardware continut 4K de tip HDR, HDR 10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, H.265, H.264, VP9 etc si stie si Dolby Atmos in caz ca e nevoie.
- Cand este la promotie la 35E nu are competitor, la fel cum probabil nici ChromeCast 4K nu are competitor cand e mai ieftin si e suficient pt ce ai nevoie. Teoretic lumea zice ca sunt 2 produse identice sau ca unul e mai bun decat celalat dar in realitate sunt 2 produse total diferite cu pricerange cam similar dar defapt unul e MediaPlayer nativ standalone iar celalat este Mediaplayer cu numele fiindca e dependent de un smartphone.

Am vazut ca amazon au intrat pe piata foarte foarte agresiv anul acesta. Sper ca sa nu trezesc discutii cu postul meu de tip flame, momentan am frigiderul gol deci e loc destul.
agarici cu pedale is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2020, 11:13   #97
Otman
Senior Member
 
Otman's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 4,186
Mentioned: 87 Post(s)

PC-ul meu

Default

Si eu folosesc numa chromecast, am 3, un chromecast 2, un chromecast 3 si un ultra, toate merg impecabil.

Nu e vorba de nici un flame, eram doar curios.

Chromecastu nu face stream de pe telefon, e fix ca o telecomanda, tu ii spui cu telefonul ce vrei sa vezi si el isi ia chestia respectiva direct de pe net, nu de la tine din telefon, poti sa inchizi aplicatia de pe telefon si chromecastu merge in continuare.
Cum telefonul e langa mine mereu, pentru mine e foarte comod.

Oricum eu oricand as alege un device la care aplicatiile sunt optimizate pentru el si nu device-ul e optimizat pentru aplicatii. Mai putine posibile probleme in timp.

Sper sa intre mai tare Amazon si la noi, astept Amazon music unlimited sau cum ii zice, ala care are calitate de flac, as renunta la Tidal pentru el.

Apropo de reclame, daca ma uit la youtube prin chromecast nu vad nici o reclama in veci, a mai remarcat careva chestia asta?
__________________
"I am wrath, I am steel, I am the mercy of angels"
SPOILER:

Last edited by Otman; 21-02-2020 at 11:36.
Otman is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2020, 11:34   #98
walkman
Senior Member
 
walkman's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,603
Mentioned: 72 Post(s)

PC-ul meu



Default

Oameni diferiti, nevoi diferite.

Un device de genul mi se pare inutil fara o telecomanda, prin simplul fapt ca depind de un telefon/tableta.

Sent from my LM-G810 using Tapatalk
walkman is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2020, 13:05   #99
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,794
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Quote:
Chromecastu nu face stream de pe telefon, e fix ca o telecomanda, tu ii spui cu telefonul ce vrei sa vezi si el isi ia chestia respectiva direct de pe net, nu de la tine din telefon, poti sa inchizi aplicatia de pe telefon si chromecastu merge in continuare.
Cum telefonul e langa mine mereu, pentru mine e foarte comod.
Stiu ce inseamna principiul si nu am afirmat nicaieri ca face streaming de pe telefon ci am zis ca nu e standalone si ca are nevoie de un smartphone + internet, nestiind sa faca singur ceva (din cauza asta nu e standalone, deci nu este un mediaplayer adevarat/nativ sau cum vreti sa ii ziceti, un mediaplayer standalone (nu conteaza modelul) poate reda si decoda continut video si audio singur fie din retea, unitate optica, casting sau internet (decodarea o face el singur) si cel mult ai nevoie de o telecomanda clasica sau o poti folosi pe cea a TV-ului daca stie HDMI-CEC sau alte derivate din denumirea asta.

La chromecast in realitate telefonul nu e doar o telecomanda, telefonul in sine este miez-ul aparatului, tu practic ii dai acces cand il configurezi la tot telefonul tau si la conturile de pe el altfel nu ar functiona, deci telefonul in sine este smart-ul de care are el nevoie ca sa functioneze, nu este doar o telecomanda, chromecast-ul la randul lui reda de pe internet din conturile tale ce doresti tu (local nu cred ca poate, habar nu am), da la randul lui si el are hardware sa decodeze diverse continuturi video si audio (posibil mai slab decat firetv-ul 4K - varianta HD e slaba).

Daca tragi linie si le scazi ambele fac la final acelasi lucru dar in moduri total diferite, unul mai bine decat celalat sau altul mai simplu decat celalat dar firetv-ul are un avantaj ca poate face aceleasi lucrui ca chromecastul plus altele, asta e parerea mea si am avut experiente proaste overall cu multe box-uri sau device-uri smart. Astea doua sunt cam cele mai simple si stabile. Repet daca pe voi va multumeste ChromeCast-ul este absolut perfect dar va provoc sa puneti mana pe un Firestick 4K si sa va jucati cu el putin.

M-ai intrebat de faptul ca poate exista incompatibilitati de software, lipsa de update-uri etc, gresit, tot ce pui pe telefon poti sa pui si pe orice alt device care are android la baza chiar daca ramane softul neactulizat, gen android 6, poti oricand sa instalezi aplicatiile din sideload, la un televizor smart fara android gen WebOS, tizen etc care pierde suport-ul de update-uri ala e mort si ingropat, nu poti face sideload la aplicatii ba din contra, de multe ori nici macar nu le mai poti folosi deloc gen HBO GO si Netflix. La Amazon o sa ai suport.

Last edited by agarici cu pedale; 21-02-2020 at 13:17.
agarici cu pedale is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2020, 15:53   #100
Otman
Senior Member
 
Otman's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 4,186
Mentioned: 87 Post(s)

PC-ul meu

Default

Nu te inteleg cu conturile...

Te log-ezi cu telefonul si ii spui la ce sa-ti faca stream. Poti spune ca ii trimite URL-ul cu parola ta de Netflix si gata.
Ai putea spune ca Chromecast e doar hardware fara OS, nu ai nimic de instalat pe el, nu ai cum lucra la el........dar nici nu poti spune ca ruleaza de pe OS-ul telefonului tau.
De pe telefon face doar un login, dupaia pot arunca telefonul si sa-l controlez din telecomanda tv-ului.

Chromecastu face toata treaba, decodarea, streamul.... Chromecast Ultra suporta 4K@60 fps Dolby Vision sau HDR10.

Fac stream de pe PC cu Airflow si merge sublim, fara telefon fara nimic. Pot sa-l pun pe pauza de pe telefon sau telecomanda, dar merge la fel si daca nu am telefon in casa.

Quote:
Chromecast forms a bridge between your TV and the internet, where the source of your 4K lives on a server. Using Chromecast Ultra is exactly the same as other casting devices. On your phone, you open the service you want to watch - e.g., Netflix or YouTube - and hit the cast button usually in the top right-hand corner of the app. You then find the content you want to watch on your phone and hit play and it starts playing on your TV.

The phone is simply the controller and you'll get playback functions like pause or forward and rewind on your phone to control the cast content. You'll be able to use your phone to search for other content or read emails or share selfies on Instagram, because it's the Chromecast that's doing all the work.

The important thing to understand is that your phone isn't sending that data to your TV. All it does is command the Chromecast Ultra to collect that content from the online source. It then finds the best quality it can and streams it for you. So, for example, you can't watch Luke Cage in 4K on your smartphone, but when Chromecast collects it, that's what you'll get (as long as you have a subscription to the 4K service with Netflix).
Eu nu te-am intrebat de incompatibilitati nimic
Am citit mai sus pe topic si am vazut ca poti avea probleme dupa un update la un box care ruleaza un OS cu aplicatii instalate.
De aia am zis ca prefer un device pe care nu am instalat nimic, el primeste adresa de unde sa-ti faca stream si gata.
Aplicatiile sunt optimizate pentru el, ceea ce e de preferat ca ai update-uri mai dese, automate si care nu strica nimic.

Am intrebat de ce ai alege Firestick in loc de Chromecast, pentru ca o telecomanda in plus mi se pare naspa, sa mai am un meniu cu aplicatii mi se pare naspa, ai zis ca are si reclame.....mi se pare naspa.
Din review-uri ce am vazut la calitate video Chromeast ultra e pus in fata lui Firestick 4k.
Ok ca e jumate pretul da, asta e un motiv, in afara de asta, face Firestick-u ceva ce Chromecast nu poate/stie?
__________________
"I am wrath, I am steel, I am the mercy of angels"
SPOILER:

Last edited by Otman; 21-02-2020 at 16:13.
Otman is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
KODI / XBMC / Media Player agarici cu pedale Cutia de sub birou 73 07-05-2021 16:44
Media Player DotSmart kpy_here Foto/Video 15 18-02-2015 09:19
Recomandare Media Player Full HD sammurai Periferice 24 31-12-2011 19:21

 
Forum Stats
Members: 9,575
Threads: 27,920
Posts: 783,163
Total Online: 1446

Newest Member: Skylinedoom

Latest Threads
- by suzuki
- by matose
- by Kspic

Advertisement

Partner Links



All times are GMT +3. The time now is 01:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.