lab501 forum  

Go Back   lab501 forum > Hardware > Placi video
Connect with Facebook

Placi video Zise si acceleratoare grafice


Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 25-02-2016, 01:50   #41
Dreamcatcher
Senior Member
 
Dreamcatcher's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 501
Mentioned: 9 Post(s)

PC-ul meu

Default

Nici mie nu mi se pare ca GTX 970 ar fi avut vreun adversar la momentul aparitiei.Asa ca ii dau dreptate lui war4peace.

A venit intr-un moment in care AMD dormea in cizme,ca pozitionare era intre Titan si 780Ti(bineinteles acum l-a depasit si pe acesta din urma in jocurile aparute in era Maxwell,se intelege de ce),a venit la un pret imbatabil,consum/eficienta iesite din comun,potential de OC masiv si poate cel mai important pentru multi,scria nVidia pe ea.

Dar dincolo de asta sa fim seriosi,cine si-ar fi ales ceva de la AMD daca dispunea de suma pentru 970?

Dar sunt sigur ca tocmai succesul o va ingropa mult mai rapid decat placile concurente de la AMD.Acum va fi si mai usor de sabotat,4-5 jocuri cu greutate DX12 in care nVidia isi baga coada cu producatorii sa treaca de 3.5 Gb consum si imediat vei fi obligat sa treci la generatia urmatoare aka Pascal!
Dreamcatcher is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 02:16   #42
DeDeRa
Banned
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 12,096
Mentioned: 229 Post(s)

PC-ul meu

Default

Eu vad problema extrem de simplu. O adunatura de frustrati ce n-au avut bani de NVIDIA boscorodesc si abereaza, bat campii si se fac de ras. Trist, dar trist...
LE: Ca multi altii din grup, nu-l plac pe Jocker, dar vazand filmuletu' ala caterinca cu negroteiul jucand Hitman pot sa spun ca daca iese din beta la fel, e un esec!

Last edited by DeDeRa; 25-02-2016 at 02:26.
DeDeRa is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 10:15   #43
luciancerbu87
Member
 
Join Date: Dec 2015
Posts: 109
Mentioned: 7 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by DeDeRa View Post
Eu vad problema extrem de simplu. O adunatura de frustrati ce n-au avut bani de NVIDIA boscorodesc si abereaza, bat campii si se fac de ras. Trist, dar trist...
LE: Ca multi altii din grup, nu-l plac pe Jocker, dar vazand filmuletu' ala caterinca cu negroteiul jucand Hitman pot sa spun ca daca iese din beta la fel, e un esec!

Fiecare are dreptul la punctul sau de vedere, dar pentru ce sa ne faci in atatea feluri doar pentru ca noi nu vrei sa ne enervam pe banii nostrii? spre deosebire se altii care arunca bani pe geam.

Nvidia e foarte profitabila, ca si firma, dar dupa cum ultimele benchmark-uri la dx12 arata, nu e destul de
profitabila si pt turma de cumparatori. Dar bineinteles o sa se descurce, de ex in trecut, avea un rival de care nu se prea putea atinge (voodoo) si bineinteles la cumparat, deci rezultatul conteaza, in prezent, cumparatorii o sa scoata alti bani din buzunare iar problema s-a rezolvat .

NVIDIA rezolva problema prin orice mijloace, chiar daca isi bate joc de clienti in ultimul hal, ei tot cumpara si sustin NVIDIA.
luciancerbu87 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 11:10   #44
rage fuury
Senior Member
 
rage fuury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2,839
Mentioned: 31 Post(s)


Default De ce am facut acest thread...

Vreau sa explic putin de ce am facut acest thread fiindca vad ca nu se intelege... Nu stiu cat de bine va arata Hitman si ce gameplay va avea (poate sa fie un fail) dar este primul game cu DX12 si de aceea cred ca e important, fiindca am putea vedea cu aceasta ocazie ce aduce nou DX12. DX12 e singurul lucru care, pe mine cel putin, m-ar putea determina sa trec la Win 10 fiindca n-am niciun chef sa ma spioneze aia la greu pentru nimic...
Initial m-am gandit sa fac acest thread pe 11 Martie, cand apare jocul oficial,dar cum suntem intr-o perioada in care noutati hardware nu prea sunt, s-au postat benchmarkuri pe threadurile de "Noutati despre..." ceea ce a dus la flame si l-a obligat pe Bogzila sa curete threadul.. de doua ori! Cum nici in perioada imediat urmatoare nu se anunta noutati si lumea inca avea chef sa comenteze m-am decis sa fac acest thread mai devreme, gandindu-ma ca poate functiona ca o supapa, fiindca mi-ar fi rusine sa-l vad iarasi pe Bogzilla obligat sa faca curatenie pe forum, mai ales ca eu sunt unul dintre cei prinsi in valtoarea evenimentelor in celelalte doua cazuri datorita unei dispute care a capatat accente personale cu J.

Pana acum vad ca a functionat...
Pe threadul acesta(Hitman/DX12), care desigur apartine tuturor forumistilor nu mie personal, se poate vorbi si de NVidia si de AMD (sper sa nu se ajuga la crime pasionale din cauza asta )

PS: Daca exprimi nemultumiri despre practicile unei companii (in speta NVidia) nu inseamna ca esti frustrat sau ca n-ai bani sa le cumperi produsele... Asa ca afirmatia lui DeDeRa (ce poate fi considerata jignitoare dar trecem peste...) nu are absolut nici un fundament.
__________________
Retro Vizion:"Jignesti ceilalti membrii gandind astfel"

Last edited by rage fuury; 25-02-2016 at 11:34.
rage fuury is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 11:30   #45
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,796
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Bai hai ca nu e chiar asa de grava situatia, daca se trece de memoria de 3.5 mai tai din detalii si merge bine, doar nu te apuci sa o arunci, exagerati, 970 e o placa buna in continuare, daca cumva o castreaza din driveri seria 900 din nou se impusca singuri in picior mai ales ca e vorba de VR acum si 970 e luat ca minimul necesar.

@war4peace - cand ai luat tu preturile erau altele, performantele la fel si la AMD nu prea gaseai usor placile 290/290x/390/390x pe stock si da erau cam 1700RON.

@DeDeRa - nu e un esec doar pentru ca face ala fun de el dar vorba colegului mai sus putin conteaza asta, important e cum e implementat si ce impact are dx12, sunt altele mult mai rele si tot n-au fost asa un esec total exceptand watchdogs , am dat un canal pe youtube ieri, uite despre ce vorbesc cauta videourile la titluri mari

LE: Ashes of the Singularity DirectX 12 Mixed GPU Performance e putin in tema cu threadul facut pe partea de DX12/Async Compute.

Last edited by agarici cu pedale; 25-02-2016 at 11:38.
agarici cu pedale is online now   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 11:37   #46
rage fuury
Senior Member
 
rage fuury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2,839
Mentioned: 31 Post(s)


Default

AGP, cred ca ai incurcat-o cu stii tu cine si stii tu de ce...
Blasfemie...
__________________
Retro Vizion:"Jignesti ceilalti membrii gandind astfel"

Last edited by rage fuury; 25-02-2016 at 11:42.
rage fuury is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 11:42   #47
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,796
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Eh... sunt interesante rezultatele daca analizezi putin situatia, oricum e clar ca mai e de munca la driver si poate chiar si la joc si aici vorbesc de AoS, abia e la inceput totul.
agarici cu pedale is online now   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 11:47   #48
rage fuury
Senior Member
 
rage fuury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2,839
Mentioned: 31 Post(s)


Default

Permite-mi sa te completez putin, fiind vorba de sporul de performanta adus de DX12/Async compute care are legatura cu topicul:
http://www.anandtech.com/show/10067/...visited-beta/5

...Going hand-in-hand with DX12, RTG’s cards are the only products to consistently benefit from Ashes’ improved asynchronous shading implementation. Whereas our NVIDIA cards see a very slight regression, the Radeons improve in performance, especially the top-tier Fury X. This by itself isn’t wholly surprising given some of our theories about Fury X’s strengths and weaknesses, but for Ashes of the Singularity performance it further compounds on the other DX12 performance gains for RTG.

Ultimately Ashes gives us a very interesting look at the state of DirectX 12 performance for both RTG and NVIDIA cards, though no more and no less. As we stated at the start of this article this is beta software and performance is subject to change – not to mention the overall sample size of one game – but it is a start. For RTG this certainly lends support to their promotion of and expectations for DirectX 12, and it should be interesting to see how things shape up in March and beyond once the gold version of Ashes is released, and past that even more DirectX 12 games" (Anandtech)

Se observa cum in AOS placile video AMD beneficiaza masiv de pe urma DX12 (ceva le pune frana pe DX11, ceva ce ce tine probabil de arhitectura, altfel ar fi fost corectat pana acum...probabil asa numitul "Cpu driver overhead") in timp ce cele NVidia, care au din start o performanta f. buna cu DX11, nu prea... Cu o exceptie: GTX 680 care primeste un boost de performanta bunicel (mai e inca viata in "batranul" Kepler se pare )

PS: aruncati o privire si pe link-ul dat mau sus de APG (AGP poate editezi postarea si atasezi niste grafice) ca sa vedeti cum se poate mixa o placa video NVidia cu una AMD si beneficia de pe urma asta!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	80318.png
Views:	516
Size:	29.3 KB
ID:	52486   Click image for larger version

Name:	80319.png
Views:	490
Size:	20.4 KB
ID:	52487  
__________________
Retro Vizion:"Jignesti ceilalti membrii gandind astfel"

Last edited by rage fuury; 25-02-2016 at 12:20.
rage fuury is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 11:53   #49
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,796
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

Interesant cum placile vechi nvidia au boost de perf si cele noi nu prea, vor face sigur ceva in legatura cu asta.

LE: n-am editat intentionat pentru a se citii de pe site direct totul, nu imi place sa arunc atasamente in posturi, prefer sursa direct.

Last edited by agarici cu pedale; 25-02-2016 at 16:00.
agarici cu pedale is online now   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 15:41   #50
Jocker
Ancient friend
 
Jocker's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 5,238
Mentioned: 100 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by rage fuury View Post
AGP, cred ca ai incurcat-o cu stii tu cine si stii tu de ce...
Blasfemie...
agarici cu pedale poate sa spuna ca AMD ia dat m... lui Nvidia ca nu ma supar pe el din motive evidente.
__________________
Viata nu se masoara în numarul de respiratii pe care le-ai avut, ci in momentele care iti taie rasuflarea.
Jocker is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 16:12   #51
vibeup
Senior Member
 
vibeup's Avatar
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 7,180
Mentioned: 284 Post(s)

PC-ul meu



Default

Hitman Agent 47 release date and delay
If Christmas was a bit disappointing for you, it might be because you had your fingers crossed for a Hitman shaped present under the tree (a game box we mean, not an actual hitman!). Well although the game was due to be released on 8 December, it has been delayed and will now launch on 11 March.
The Hitman Agent 47 delay is to allow IO Interactive additional development time to include more content into the base game - more than was originally planned - and then 'follow with a tighter frequency of updates'.
"Moving a launch date is never an easy decision, we know it’s frustrating to have to wait a bit longer for the game, but we truly believe it will mean we can deliver a better launch and overall experience," said IO.

nu cred ca reuseau sa scoata fps-uri prea bune daia au intarziat atat. jocurile trecute se miscau foarte naspa si asta pare la fel de urat facut. astia de la IGN au niste jocuri destul de nasol optimizate si consuma resurse aiurea gothic 3 care mi-a placut era foarte prost optimizat si se misca extrem de urat.
__________________
Lab501 Discord Server
vibeup is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 16:22   #52
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,796
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

cu siguranta, de exemplu the division in beta se misca foarte bine pe pc-ul de la dotare, iar in prezentarea lor prima data aveau ceva de genu sli de titan sau 3way titan first gen ca sa ruleze bine... daca te uiti la diferente intre E3 si now sunt vizibile clar dar overall nu arata rau, the witcher si el a fost optimizat slabut si castrat fata de E3 destul de binisor dar macar e cel mai good looking game pana acum dpmdv care pune in cur multe sisteme... si lista continua

intr-un an abia vor incepe sa se aseze optimizarile pe dx12 si noile engine-uri pana atunci e joc de sah intre tabere, practic cine da banu si optimizeaza driverul mai repede da mai bine.

Last edited by agarici cu pedale; 25-02-2016 at 16:26.
agarici cu pedale is online now   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 16:54   #53
kretzu77
Ancient friend
 
kretzu77's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: după colţ, vis a vis de clădirea aia din faţă
Posts: 22,628
Mentioned: 736 Post(s)

PC-ul meu



Default

Quote:
Originally Posted by Jocker View Post
agarici cu pedale poate sa spuna ca AMD ia dat m... lui Nvidia ca nu ma supar pe el din motive evidente.
Eu pot? Pot? Pot? Pot?
__________________
Ne nastem pe rand si murim pe sarite.
Sa-ti dea iubita papucii spunand ca puteti ramane prieteni e ca si cum ti-ar muri cainele si maica-ta iti spune ca poti sa-l pastrezi.
kretzu77 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 17:48   #54
war4peace
Senior Member
 
Join Date: Mar 2013
Location: Bucureşti
Posts: 8,448
Mentioned: 287 Post(s)

PC-ul meu



Send a message via Yahoo to war4peace Send a message via Skype™ to war4peace
Default

Joc Ark: Survival Evolved, care pe setările mele (un amestec de medium, high şi epic) merge la 50-55 FPS în general (în afară de baza mea, care are prea mulţi dinozauri şi unde prind 12 FPS...).
În schimb umple memoria VRAM practic imediat: după 2-3 minute am 3.5GB filled şi în momentul în care mă apropii de animale vopsite (da, poţi să-ţi pictezi animalele!), aceasta nu se randează decât cu întârziere şi văd cum memoria VRAM ocupată sare peste 3.5GB utilizaţi. Dacă mă plimb un pic pe deasupra insulei cu zburătoarea, memoria VRAM se umple 100%.

Nu am luat doar nVidia în considerare atunci, problema era că aveam doar o sursă de 520W şi am vrut să iau placă video mai întâi. Aşa că m-am uitat la consum şi alegerile mele au devenit limitate la nVidia.

Nu mă înţelege greşit, nu mă plâng deloc de placa video (chipul e OK, producătorul şi modelul sug dar asta este), ba chiar mă gândesc la un SLI de GTX 970, care în jocurile ce suportă SLI se pare că se apropie de GTX 980 Ti, la preţ mai mic (dacă ai deja un GTX 970). Dar deviem de la subiect
__________________


Quote:
Originally Posted by Hemisphere View Post
Dacă vrea să se sinucidă, e de ajuns să urce la nivelul ego-ului său și să se arunce la nivelul IQ-ului său...job well done!
war4peace is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 18:00   #55
rage fuury
Senior Member
 
rage fuury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2,839
Mentioned: 31 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by war4peace View Post
Joc Ark: Survival Evolved, care pe setările mele (un amestec de medium, high şi epic) merge la 50-55 FPS în general (în afară de baza mea, care are prea mulţi dinozauri şi unde prind 12 FPS...).
În schimb umple memoria VRAM practic imediat: după 2-3 minute am 3.5GB filled şi în momentul în care mă apropii de animale vopsite (da, poţi să-ţi pictezi animalele!), aceasta nu se randează decât cu întârziere şi văd cum memoria VRAM ocupată sare peste 3.5GB utilizaţi. Dacă mă plimb un pic pe deasupra insulei cu zburătoarea, memoria VRAM se umple 100%.

Nu am luat doar nVidia în considerare atunci, problema era că aveam doar o sursă de 520W şi am vrut să iau placă video mai întâi. Aşa că m-am uitat la consum şi alegerile mele au devenit limitate la nVidia.

Nu mă înţelege greşit, nu mă plâng deloc de placa video (chipul e OK, producătorul şi modelul sug dar asta este), ba chiar mă gândesc la un SLI de GTX 970, care în jocurile ce suportă SLI se pare că se apropie de GTX 980 Ti, la preţ mai mic (dacă ai deja un GTX 970). Dar deviem de la subiect
Interesant acel Ark Survival, a iesit din alpha? Ca n-am mai citit de mult despre el... Referitor la 970SLI -din pacate nu te ajuta fiindca memoria video nu se aduna in SLI (memoria e duplicata/ "mirrored"), asa ca si cu SLI vei avea exact atata memorie video cu doua 970-uri cat ai si cu unul singur ...It sucks, again(...the situation) . Apropos de topic , DX12 cica ar oferi posibiltatea sa se adune memoria video de la doua placi video (in plus permite si configuratii mixte- adica nu e nevoie de doua placi identice...) . Si nu te preocupa de faptul ca deviem de la subiect, asta e deja sport national pe forumul lab501...
__________________
Retro Vizion:"Jignesti ceilalti membrii gandind astfel"

Last edited by rage fuury; 25-02-2016 at 18:19.
rage fuury is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2016, 18:32   #56
war4peace
Senior Member
 
Join Date: Mar 2013
Location: Bucureşti
Posts: 8,448
Mentioned: 287 Post(s)

PC-ul meu



Send a message via Yahoo to war4peace Send a message via Skype™ to war4peace
Default

N-a ieşit din Alpha, deşi termenul de "alpha" e al naibii de elastic... e ceva de genul "it's alpha because we say it is".
Da, ştiu că VRAM-ul nu se adună, Studio Wildcard au în plan o versiune DX12 anyway, deci mai aştept
__________________


Quote:
Originally Posted by Hemisphere View Post
Dacă vrea să se sinucidă, e de ajuns să urce la nivelul ego-ului său și să se arunce la nivelul IQ-ului său...job well done!
war4peace is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2016, 18:22   #57
rage fuury
Senior Member
 
rage fuury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2,839
Mentioned: 31 Post(s)


Default

Mai sunt cateva zile pana la lansarea oficiala a jocului ( cu Dx12 sin ziua intai)...

Pana atunci just for fun:
__________________
Retro Vizion:"Jignesti ceilalti membrii gandind astfel"
rage fuury is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2016, 14:44   #58
rage fuury
Senior Member
 
rage fuury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2,839
Mentioned: 31 Post(s)


Default

Primul review pentru Hitman DX11/DX12 la PCGameshardware.de:

http://www.pcgameshardware.de/Hitman...-Test-1188758/

Cateva observatii la cald:

1. Sporuri masive de performanta pentru placile AMD (10-20%) prin trecerea de la Dx11 la Dx12, nu acelasi lucru in cazul NVidia (no Async Compute?!)
2. DX12 ajuta un procesor mai slab in situatiile CPU-bond (rezolutii mici) indiferent de placa video folosita....
3. Pe DX12 un Fury simplu este egal cu un 980Ti overclockat la 1400MHz ...
4. In Hitman/DX12 un Radeon 390(nonX) e mai bun decat un GTX 980 overclocked cu 10% in 1080p, 20% in 2560x1440 si 30% in 3440x1440!
5. 280X nu merge dincolo de 1080p inca pe DX12, probleme de compatibilitate pentru Fiji (redactorii s-au chinuit un pic sa le rezolve)...placile AMD Hawaii si Hawaii rebrand s-au comportat insa exemplar...

Am atasat niste print-screen-uri dar graficele din review sunt interactive, faceti "mouse over" si obtineti rezultatele in procent luand ca baza ce placa vreti voi.
PS: Nu uitati de rezultatele la rezolutiile 2560x1440/3440x1440 (preferata de entuziasti)/3840x2160, implicit sunt prezentate doar rezultatele la 1080p.

L.E: Graficele din review au fost updatate cu rezultate pentru mai multe placi grafice....

Daca mai vedeti alte review-uri postati cu incredere, e nevoie de mai multe teste; Cand vor fi suficiente teste poate facem o analiza a rezultatelor...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	9j5WaDX.jpg
Views:	464
Size:	153.9 KB
ID:	52717   Click image for larger version

Name:	DcrBMSV.jpg
Views:	434
Size:	142.5 KB
ID:	52718   Click image for larger version

Name:	tGub8uH.jpg
Views:	446
Size:	153.7 KB
ID:	52719   Click image for larger version

Name:	oQJxE.jpg
Views:	446
Size:	83.6 KB
ID:	52720  
__________________
Retro Vizion:"Jignesti ceilalti membrii gandind astfel"

Last edited by rage fuury; 11-03-2016 at 22:05.
rage fuury is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2016, 16:02   #59
Jocker
Ancient friend
 
Jocker's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 5,238
Mentioned: 100 Post(s)

PC-ul meu

Default

Eu nu as numi chiar masiv acel spor de 10-20%, abia daca-l simti pe ala de 20% intr-un joc, oricum din estimari 20% ar fi cam maximum obtinut prin trecerea la DirectX 12, partea proasta este ca se va consuma rapid acest avans de moment.
__________________
Viata nu se masoara în numarul de respiratii pe care le-ai avut, ci in momentele care iti taie rasuflarea.
Jocker is offline   Reply With Quote
Old 11-03-2016, 16:08   #60
rage fuury
Senior Member
 
rage fuury's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 2,839
Mentioned: 31 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by Jocker View Post
Eu nu as numi chiar masiv acel spor de 10-20%, abia daca-l simti pe ala de 20% intr-un joc, oricum din estimari 20% ar fi cam maximum obtinut prin trecerea la DirectX 12, partea proasta este ca se va consuma rapid acest avans de moment.
O sa te rog sa ma ajuti sa facem o analiza serioasa a rezultatelor (pe tema ce aduce nou DX12, sa nu uitam ca Pascal si Polaris bat la usa...) dupa ce mai strangem date, pana atunci inca un review aparut:

"The Hawaii-GPU benefits significantly from DirectX 12
The situation is different however, with AMD. The GPU Hawaii has the true joy of DirectX 12 in Hitman. Thus, both the Radeon R9 390X and the Radeon R9 390 set by the API at nine to ten percent in 1920 × 1080, so that the larger of the two graphics cards almost as fast as a Radeon R9 Fury is. This effect is higher the resolution, the smaller, however.
Fury with Fiji GPU is not quite as well with DirectX 12th In Full HD accelerator lay still five to six percent in Ultra HD DirectX 12 is then as fast as DirectX 11th "


http://www.computerbase.de/2016-03/h...ks-directx-12/

LE: am atasat niste print-screenuri dar mai bine folositi graficele din articol care sunt interactive (mi-a placut asta dintotdeuna la computerbase.de)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IZIu6.jpg
Views:	453
Size:	85.7 KB
ID:	52714   Click image for larger version

Name:	RDnAR.jpg
Views:	447
Size:	51.0 KB
ID:	52715   Click image for larger version

Name:	7UI3V.jpg
Views:	451
Size:	59.5 KB
ID:	52716  
__________________
Retro Vizion:"Jignesti ceilalti membrii gandind astfel"

Last edited by rage fuury; 11-03-2016 at 21:57.
rage fuury is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Review Intel Compute Stick LAB501 Articole 14 07-07-2015 18:31
PRETURI Ro. 25/VII/2014: Anachronox, Hitman, Hitman 2, Mini Ninjas si Thief ? Toate l LAB501 Nivelul2 0 25-07-2014 11:30
Hitman 6 PSS Gaming 4 18-01-2014 23:13
IDF 2011 - Compute Continuum Micutzu Stiri 0 14-09-2011 18:30

 
Forum Stats
Members: 9,581
Threads: 27,964
Posts: 783,867
Total Online: 2082

Newest Member: MIKE_YT

Latest Threads
- by Miru
- by LAB501
- by dixy
- by Kspic
- by LAB501

Advertisement

Partner Links



All times are GMT +3. The time now is 10:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.