Thread: Mi Band
View Single Post
Old 21-02-2015, 15:57   #6
reflavius
Senior Member
 
reflavius's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 2,026
Mentioned: 66 Post(s)


Default

Da, multumit eu 100% , mai ales ca se integreaza cu Xiaomi Redmi Note, am unlock ca in "Star Trek", e cool si "ia fata" la ce-i pe piata cu acest "future" Imi place si mie, ca poti sa monitorizezi activitatea din timpul somnului, pentru mine e o confirmare, din totdeauna aveam impresia ca noaptea este vremea de pierdut timpul, eu am un deep sleep foarte mic - practic dorm iepureste, e destul de enervant sa fi asa, dar asta-i genetic - dupa mine probabil as putea renunta la somn - dar nu stiu daca nu m-as dili de tot
Am de-a casa comanda pentru inca 2 bratari personalizate una rosie pentru fiu-miu si una orange pentru consoarta
Iar colegii sunt si ei supermultumiti, e un gadget excellent, se integreaza perfect cu munca de birou , cu imbinare intre profile - pui telefonul pe intalnire si ai notificarile importante pe mana stanga/dreapta dai asa atentie la ce doresti....nu pierzi nici apeluri, ca te "trage" de mana bratara ....iar din punct de vedere al sanatatii - functiile integrate te ajuta sa iei masuri: fie sa renunti la sedentarism si sa fi mai alert, fie sa-ti aloci mai mult timp pentru somn, eu asta voi face - se pare ca am lacune mari pe zona asta ....si se mai poate integra cu un serviciu de healht monitorizare - contracost sau nu, exemplu si aici
Deci da e ok! Sunt multumit , suntem, sa fiti si voi ...

Last edited by reflavius; 21-02-2015 at 16:04.
reflavius is offline   Reply With Quote