Thread: Mi Band
View Single Post
Old 08-03-2015, 01:28   #15
reflavius
Senior Member
 
reflavius's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 2,026
Mentioned: 66 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by i860 View Post
Masina are hu care are bt insa nu merge ( este prima versiune cred si nu m-am putut conecta nici cu android nici cu ip) si mai are unul aditional un nokia insa dupa 30 de secunde pierde legatuta. Ma enerveaza si nu tin bt deschis, de sunat imi suna si mie in masina dar nu prea pot vorbi, insa nu ma avertizeaza la mesaje, e-mailuri. Cu asta, iti setezi ce culoare vrei si in funtie de aia decizi daca te uiti pe telefon sau nu ( e-mail de la munca care este tratat ca foarte important este albastru, telefon/mesaj am rosu restu email persona,yh mes,viber skyp sunt verzi notificarile.
La munca este chiar fain, lasi telefonul pe mute si nu pierzi nimic. Pentru 12 lire este foarte ok. Nu merge cu endomondo pentru ca nu este heart monitor.
Sa vad cat tine bateria la el, este cam aiurea sa il scoti si sa il bagi in bratara de cauciuc.
Cam tine, bateria, eu nu l-am incarcat de cand a ajuns, era la 35%, acuma e la 4 %, nu am alimentatorul ei acasa, e la scarbiciu, probabil va tine pana atunci (Luni)! Setari cam ca la tine, insa alte culori...si am alarma zilnica la o anumita ora...e faina , nici la dus nu o dau jos si nu a patit nimica Celelate 3 bratari mi-au plecat din RPC in 03.03.2015, probabil, in intervalul 31.03-4.04 vor fi la mine ...

Sent from my Redmi Note using Tapatalk 2
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1425767309630.jpg
Views:	987
Size:	32.2 KB
ID:	47899  

Last edited by reflavius; 08-03-2015 at 01:31.
reflavius is offline   Reply With Quote