View Single Post
Old 06-03-2017, 23:37   #281
agarici cu pedale
Ancient friend
 
agarici cu pedale's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Location: Bucuresti
Posts: 11,794
Mentioned: 177 Post(s)

PC-ul meu



Default

misto jucaria si facuta frumos.

am luat saptamana trecuta un laptop best buy de la niste baieti din timisoara cu facturica si garantie 12 luni (are si garantie in baza de SN dar asta cred ca a fost bulan)

au avut pe stoc X240 si T440 la pret identic, era mai tentant X240 dar n-am mai prins si pana la urma am luat T440 cu 980RON cand au dus in alta transa, baterie interna, externa de 6 celule, 8GB DDR3L,SSD128 samsung (am nimerit pe al meu toshiba), au ceva uzura pe exterior dar nu deranjant, depinde de noroc asta ca a avut si mai impecabile, per total face banii lejer, bateria tine lejer 8-10 ore folosit destul de intens luminozitate spre maxim, pacat ca n-am mai prins si ecranul de 14 HD+, au avut si asa ceva, i-am cerut inspe baterie de 68+, baterie interna si 8GB DDR ca majoritatea vin cu 4GB si mi-a dat totul in acelasi pret, bateria interna 7 cicluri, cea externa 74 cicluri.

pe site nu au produsele up tot timpul, oamenii iau thinkpadurile din afara, danemarca in general asa ca tastatura vine pe layout-ul ala din pacat, unele au bios-ul blocat si se pot folosii, fac reducere mare la ele dar recomand sa asteptati pana aduca o transa noua deblocate, va lasati datele de contact si nu uita de voi.

multumit de cum a decurs totul d'asta ii si recomand, cred ca daca cautati un model anume vi-l poate aduce dar nu's sigur, spor.

LE: http://www.smart-computers.ro/

Last edited by agarici cu pedale; 06-03-2017 at 23:43.
agarici cu pedale is offline   Reply With Quote