View Single Post
Old 09-06-2018, 22:56   #18
mirciusx
Senior Member
 
mirciusx's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 9,818
Mentioned: 324 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by Arise View Post
Sincer ai un stil fantastic de obositor să analizezi un kkt de camera video, faci atâtea scenarii și analize de parcă ai cumpăra-o pe carinthia VII, nu o cameră video.
Mersi de sugestie, insa daca nu citeai printre randuri, observai ca nu am ce face cu un gimbal, caci mainile trebuie sa imi stea pe ghidon. Am scris foarte clar ce imi doresc si e ceva simplu, dar pentru unii poate fi prea complicat sa citeasca. Csf, ncsf...Ne scuzi si tu acum ca avem un buget limitat si nu dam nspe sute de euro pe "kkt de camera video" ca pe o legatura de morcovi.

Nicaieri nu s-a pus in discutie folosirea camerei cu mana in afara de scuba, discutie care era in plan secund. Sa folosesc gimbal sub apa sau despre ce vorbesti acolo? E action camera, o folosesc la action, nu fac vblog, altfel luam un whatever stabilizare gimbal, de care stiam si eu, caci lucrez in domeniu, si puteam folosi foarte bine telefonul.

Si nu, nu sunt in tara, nu am cum sa comand la emag, "ca tot romanul". Pe langa faptul ca de aproape 3 ani nu am mai luat nimic de la ei si nici nu am de gand sa iau.
__________________
The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art. -DaVinci

Last edited by mirciusx; 09-06-2018 at 23:11.
mirciusx is offline   Reply With Quote