View Single Post
Old 17-07-2021, 09:22   #9
ionut96x
Member
 
ionut96x's Avatar
 
Join Date: Jan 2021
Posts: 78
Mentioned: 0 Post(s)

PC-ul meu

Default

Deci , sa mai explic putin situatia , ma joc Aion sau orice NFS mai nou , gen 2015 , Heat , nu e problema , merg toate flawless fara stuttering , bluescreen , adica pe Aion mi-a mai dat , dar extrem de rar , iar daca incerc sa instalez ceva , sau browsing cu ceva in bara random gen folder sau control panel ( incercand sa fixez problema cum vad pe youtube, insa degeaba , fiindca tot o intampin e problema mare inca) , referitor la ce a spus colegul agarici_cu_pedale mai sus legat de BIOS , eu nu dispun de un USB ... , iar de partea tehnica de hardware nici nu ma ating fiindca nu ma pricep la asamblat , sincer vreau doar sa scap de erorile astea si sa simt ca mi se misca pc-ul la adevaratul lui potential , fiindca ma simt foarte restrictionat in folosirea lui , mi-e frica sa fac si multitasking ca imi iau bluescreen , sa nu mai zic ca ma mai bate gandul sa ma joc vreun shooter , dar e instant turn off pentru mine acel mini freeze random , daca aveti timp si vointa necesara , poate m-ati putea ghida prin discord ( va astept pe pm ), eu fac sharing screen , o zi cat mai placuta sa aveti.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1.png
Views:	170
Size:	256.2 KB
ID:	73041   Click image for larger version

Name:	2.png
Views:	181
Size:	270.4 KB
ID:	73042   Click image for larger version

Name:	3.png
Views:	176
Size:	283.3 KB
ID:	73043  
ionut96x is offline   Reply With Quote