View Single Post
Old 13-04-2014, 18:45   #85
Neo
Ancient friend
 
Neo's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: event horizon
Posts: 10,355
Mentioned: 386 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by Victor View Post
Windows 8.1 - probabil, dar nu stiu daca in Win 7 nu face la fel, sau daca nu e ceva de la placa de baza, ma rog.

Am incercat sa fac profil dar nu m-am prins cum sa salvez in memoria interna, dar merci de sfat, o sa dibui eu ceva pe acolo - btw, mi se pare umpic complicat chestia asta cu softu, setatul si toate optiunile care-s pe acolo, cu toate ca inteleg si pot sa apreciez de ce exista. Dealtfel un lucru care imi place la mouse fata de SteelSeries.
Nu pot sa te ajut momentan, nu am decat acces la Mac, dar in general functia de sleep la Windows mi se pare buggy grav, sunt multe periferice care o iau razna dupa revenirea din standby.

Au schimbat software-ul de cand am scris eu review-ul, eu aveam deja profilele salvate, habar nu am cum se procedeaza momentan, o sa investighez si posibil sa revin cu un update.

Steelseries sunt putin cam magari. De exemplu, Diablo III mouse este identic cu Xai, dar Xai nu are suport pentru Mac (aici inteleg software si configurator, el merge saracul si selectezi profilele din memoria interna), in timp ce Diablo III sobo are. Probabil o sa le fac bucati sa ma lamuresc, pentru ca treaba cam macane.
__________________
In Țara minunilor Periferice [Partea 1]. Keyboard Wonderland [Part 1].
HHKB Hybrid Type-S review - ro & en.
GMMK Pro Review - ro. GMMK2 Review - ro.
Neo is offline   Reply With Quote