View Single Post
Old 05-06-2021, 20:36   #2152
revox
Member
 
revox's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 123
Mentioned: 2 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by kobro View Post
Te comporti destul de ciudat, vad ca pe topicul emag pui niste chestii...
Ce e ciudat pentru tine? Faptul ca i-am zis sa dea un mesaj sa isi ceara produsul daca-l doreste? Din catetogoria "in****ti is posmagii?". Daca nu crezi, iti dau print ca am telefon in service la emag. Sau zecile de poze din toate unghiurile sa am dovezi ca a plecat impecabil de la mine. Sau vrei cu mouse-ul care nu merge de la emag(si pe care nu l-am returnat inca)? Nu mai incerca sa ma decredibilizezi ca iti dau cu dovezile de nu te vezi.

Si m-ai facut sa caut un mail de storno din trecut(2019). Prietenul cu mouseul stornat minte cu nerusinare.
Scrie clar in mail: "Soldul aferent stornarii poate fi folosit in comandarea unui produs nou, sau puteti opta pentru plata intr-un cont bancar."

Si cu asta chiar m-am retras din aberatia asta. Scuza-ma pe mine ca nu toti sunt prosti si creduli. Nu zice nimeni sa nu se arunce cu bete cand trebuie. Dar nu in situatii ca asta, in care op-ul efectiv abereaza. De ce nu ne arata mesajul in care aia refuza inlocuirea? Sau de ce nu ne arata macar ca a solicitat inlocuirea?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	18AF0977-6338-4311-9EFE-E1D91C3B0024.png
Views:	225
Size:	383.5 KB
ID:	72751  

Last edited by revox; 05-06-2021 at 20:54.
revox is offline   Reply With Quote