View Single Post
Old 28-07-2009, 00:31   #7
eXpander
Ancient friend
 
eXpander's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Bistrita
Posts: 682
Mentioned: 0 Post(s)


Send a message via Yahoo to eXpander Send a message via Skype™ to eXpander
Default

Quote:
Originally Posted by HymuraX View Post
G15 rev.2 here, imi place si am gasit si utilitate la micul lcd(la un oc micut in timpul benchurilor 3d urmarea temperatura procului(inainte de racirea pe apa)). Ce nu imi place in schimb, e ceea ce au facut designerii de la logitech scotand 2 randuri de butoane din cele programabile, chiar daca la rev1 18 pareau prea multe, parca doar 6 sunt prea putine.... Oricum cum dau de bani G19 scrie pe mine .
Sunt 6, in 3 bank-uri. Deci 18
Sa fim seriosi, folosesti tu mai mult de atatea? Pe mine, tastator pe baza de atingere, numai ma induc in eroare. Si nu am folosit macro-uri decat in WoW (unde, btw, tastatura asta e bestiala, si LCD-ul extrem de util).

Partea buna e ca lipsa acestor butoane face tastatura mai compacta. G15 clasic sau G11 erau imense.

Iar G19, pe langa pretul exagerat, are o chestie care ma deranjeaza foarte mult si e motivul pentru care nu mi-o voi lua niciodata: alimentare de la priza pentru LCD. Inteleg necesitatea "tehnologica", dar e partea "practica" care conteaza mai mult.

Am tone de cabluri (2 mousi, tastatura - de obicei 2, ipod charger, sistem 5.1, monitor, tv-out, alimentari, 3 incarcatoare de telefon etc) si prize supra-aglomerate Si mai am si un iepure caruia ii place sa le roada si care-mi provoaca atac de cord de fiecare data cand vad ca se apropie de unitate.
__________________
eXpanding Limits

Last edited by eXpander; 28-07-2009 at 00:35.
eXpander is offline   Reply With Quote