View Single Post
Old 15-11-2014, 23:44   #35
mirciusx
Senior Member
 
mirciusx's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 9,818
Mentioned: 324 Post(s)

PC-ul meu

Default

Quote:
Originally Posted by mitty View Post
Imi place sa repar, sa modez ps3, dar la jocuri gen "pac-pac" pe maneta sony sunt cu doua maini pe stanga , cat de aiurea poate sa functioneze adaptorul acela ?
Si eu la fel.

Am luat Tomb Raider (GOYE), Darksiders (2-ul observ ca nu il au si o sa il iau din alta parte Ltd cu extra de pe amazon si renunt la collection 1+2 si cu season pass) si Skylanders Giants Starter pentru lampa de veghe. Best night lamp ever la 40lei, iar cablul usb are 3m lejer

Ma zgarcesc, desi e redus, la The Last of Us la 99lei si GOYE la 129lei. Ma gandeam sa incep totusi cu Heavy Rain (pe care urmeaza sa il iau, insa nu e redus), Two Souls (pe care l-am primit cadou si desi il am de un an n-am avut timp de el) si ulterior acesta, care la vremea cand o sa le termin pe amandoua va fi pe la 70-80lei cel mult )

Stiu ca suna aiurea, dar daca vrei sa iei mai multe jocuri as zice ca e ideal sa mai astepti sa termini ce ai sau sa le iei daca prinzi vreo ocazie.

nota : goye - game of the year edition

LE As fi luat si Sniper 2, insa mi-e ca nu o sa ma descurc cu controlerul. M-am ferit mereu de asta cand e vorba de shootere. Am jucat demo de pe steam, o misiune si mi-a placut. E altfel decat Sniper Elite, dar pare cel putin la fel de misto.
__________________
The human foot is a masterpiece of engineering and a work of art. -DaVinci
mirciusx is offline   Reply With Quote