lab501 forum  

Go Back   lab501 forum > Hardware > Procesoare si chipseturi
Connect with Facebook

Procesoare si chipseturi CPU, MCP, MCH, ICH, IOH, etc


Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Old 03-08-2021, 21:18   #41
kretzu77
Ancient friend
 
kretzu77's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Location: după colţ, vis a vis de clădirea aia din faţă
Posts: 22,600
Mentioned: 735 Post(s)

PC-ul meu



Default

Ai dreptate. Te-am coborat la nivelul meu si m-ai batut cu experienta. Șeim on mi.
Vezi ca e naspa cu umflatul capului de pla. Dupa plosnite/pureci si tepe pe olx, fix BTS iti mai trebuie. Iar "wtf i just read" e doar pentru premianti.

Ovăr end aut.
__________________
Ne nastem pe rand si murim pe sarite.
Sa-ti dea iubita papucii spunand ca puteti ramane prieteni e ca si cum ti-ar muri cainele si maica-ta iti spune ca poti sa-l pastrezi.

Last edited by kretzu77; 03-08-2021 at 21:23.
kretzu77 is offline  
Old 03-08-2021, 21:27   #42
UY.Scuti
Member
 
Join Date: Apr 2021
Posts: 41
Mentioned: 0 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by kretzu77 View Post
Ai dreptate. Te-am coborat la nivelul meu si m-ai batut cu experienta. Șeim on mi.
Vezi ca e naspa cu umflatul capului de pla. Dupa plosnite/pureci si tepe pe olx, fix BTS iti mai trebuie. Iar "wtf i just read" e doar pentru premianti.

Ovăr end aut.
ok acum poti sa dispari, pisa-m-as pe tine cu bucati de pl intreaga!
te rog sa nu cobori la "nivelul meu",ma poti ignora .Stii ce zic

Last edited by UY.Scuti; 03-08-2021 at 21:40.
UY.Scuti is offline  
Old 04-08-2021, 08:30   #43
Robÿ
Ancient friend
 
Robÿ's Avatar
 
Join Date: Jun 2013
Location: Bucuresti
Posts: 3,862
Mentioned: 125 Post(s)

PC-ul meu

Default

Summoning @Monstru
__________________
Something happened
Something happened
Robÿ is offline  
Old 04-08-2021, 08:45   #44
UY.Scuti
Member
 
Join Date: Apr 2021
Posts: 41
Mentioned: 0 Post(s)


Default

pai daca baga batul prin gard si ma atata incontinuu.El practic se distreaza pe seama mea ca am fost tepuit pe olx fara sa stiu, si ca am fost ciupit de plosnite sau pureci sau de cine stie ce dracu,de ca si cand eu le tin insectele alea in casa si le cresc.Alea se pot lua de oriunde si din camere de hotel care aparent sunt curate,dar daca e prost gramada ce sa-i ceri.El rade practic de ghinionul unui om care nu a stiut si nu a fost informat si a fost furat,de ca si cand el le stie pe toate si e alfa si omega.
Copil handicapat si complexat ca daca te-as vedea in fata ochilor te-as calca in picioare .
UY.Scuti is offline  
Old 04-08-2021, 08:58   #45
Robÿ
Ancient friend
 
Robÿ's Avatar
 
Join Date: Jun 2013
Location: Bucuresti
Posts: 3,862
Mentioned: 125 Post(s)

PC-ul meu

Default

Iar tu pe de alta parte te plângi că sunt useri "imaturi" pe acest forum însă te comporți în cel mai imatur mod, apelând la jigniri personale și injurii.
Astea se trimit pe privat, nu public.
Învață și tu de la Leco, sunteți croiți cam pe același tipar oricum.
__________________
Something happened
Something happened

Last edited by Robÿ; 04-08-2021 at 09:01.
Robÿ is offline  
Old 04-08-2021, 10:12   #46
UY.Scuti
Member
 
Join Date: Apr 2021
Posts: 41
Mentioned: 0 Post(s)


Default

Quote:
Originally Posted by Robÿ View Post
Iar tu pe de alta parte te plângi că sunt useri "imaturi" pe acest forum însă te comporți în cel mai imatur mod, apelând la jigniri personale și injurii.
Astea se trimit pe privat, nu public.
Învață și tu de la Leco, sunteți croiți cam pe același tipar oricum.
Cine plm e Leco?Ba da voi tot timpul vedeti gunoaiele din ochii altora,dar niciodata nu vi le vedeti pe ale voastre.Voi mereu sunteti cei mai buni,cei mai intelepti,cei mai frumosi,cei mai sexosi si credeti tot timpul ca totul se invarte in jurul vostru.Nu credeti ca sunteti un pic cam penibili?
M-am apucat eu pe aici de nebun sa jignesc lumea din senin?hai sa derulam banda sa vedem care a inceput in plm.
.Ma tot bruiati atat si normal ca ma enervez.
Am spus sa inchida topicul ala voi tot postati in plm incontinu.Nu stiu ce tot aveti atat de adaugat.Nu aveti ce face decat sa stati pe capul meu si sa ma enervati?Zici ca aveti 10 ani in plm,nu va mai maturizati odata.Sunteti aceleasi tipare de distrusi unii de pe aici(NU TOTI) ca pe fostul forum computergames.V-ati strans aici,ca cred ca de aia s-a desfintat si forumul acela acum cativa ani ca nu v-a mai suportat cred.

Am specificat clar ca nu mai vreau sa bag mai multi bani decat am bugetul alocat nici macar cu 1 cent in plus,si cu asta basta.Mai am si alte prioritati in viata asta,nu doar sa ma joc asa cum faceti voi non stop.Ma pis pe ele de calculatoare ca astea mi-au mancat o parte din viata si din sanatate.

p.s Eu joc ocazional jocuri,si alea pe care le joc sunt vechi gen Warcraft 3-dota 1,POE,Diablo,Heroes 3 si cam atat,iar titlurile de jocuri noi cand apar le joc in fhd chiar hd pe detalii medium-high atat.Daca voiam ultimele racnete de procesoare si alte nebunii mi le luam daca voiam,dar nu mai vreau sa mai bag bani in aceste deviceuri,care oricum de la an la an se devalorizeaza si niciodata nu poti tine pasul cu tehnologia.De aceea am iesit din "lupta " asta.

Last edited by UY.Scuti; 04-08-2021 at 10:36.
UY.Scuti is offline  
Closed Thread

Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Achizitionare Placa Video Vanghe Placi video 3 15-12-2012 18:14
Help... Achizitionare Placa Video dumi24 Placi video 15 19-01-2011 19:52
Achizitionare Placa Video Play4HacK Placi video 3 05-08-2010 17:01

 
Forum Stats
Members: 9,573
Threads: 27,899
Posts: 782,715
Total Online: 2327

Newest Member: miyeyi1060

Latest Threads
- by Gotul
- by matose
- by Monstru
- by LAB501
- by Kspic

Advertisement

Partner Links



All times are GMT +3. The time now is 10:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.